Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 
Ing. Ľubica Oráčová

Ing. Ľubica Oráčová

Realitná maklérka

  • Slovensky
  • Pусский
Ak dbáme o šťastie iných, nachádzame svoje vlastné.

Kontaktujte ma

Moje referencie

PRENAJATÉ - Exkluzívne na prenájom zaujímavá garsónka v Humennom
24 m2 | Garsónka | Humenné

Marek Bozdoš: Sprostredkovanie prenájmu bytu prostredníctvom realitnej kancelárie šetrí v prvom rade môj čas, preto využívam ich služby opakovane. S prácou p. Oráčovej som veľmi spokojný, počítam so spoluprácou aj do budúcna.


Katarína Hajduková: Pani Oráčová vybrala byt naozaj podľa mojich potrieb a nie podľa výšky provízie. Jej prístup a komunikácia boli naozaj k mojej spokojnosti. Komunikovala so mnou dokonca aj cez víkend, zodpovedala všetky moje otázky. Ide o prvú realitnú kanceláriu, kde bol maklér naozaj ochotný. Určite posuniem pozitívne skúsenosti s touto RK ďalej.
PRENAJATÉ - Exkluzívne na prenájom 2 izbový byt v Humennom
58 m2 | 2-izbový byt | Humenné

Sylvia Bodnárová: Ide o moju prvú skúsenosť a spoluprácu s realitnou kanceláriou. Som veľmi spokojná, pani maklérka dochvíľna, príjemná a ústretová. Nemám čo vytknúť, celý proces prenájmu prebiehal k mojej spokojnosti. Určite budem vašu realitnú kanceláriu odporúčať aj iným a v prípade potreby využijem vaše služby aj nabudúce.


Čeremeta: Profesionálny, ale zároveň aj veľmi ľudský prístup zo strany p. maklérky. Oslovil som viacero realitných kancelárií, ale iba u vás som našiel pochopenie. Celý proces hľadania bytu do prenájmu prebiehal na diaľku, nakoľko pracujem v zahraničí, ale všetko bolo k mojej maximálnej spokojnosti.
PREDANÉ- Exkluzívne v ponuke moderný 2 izbový byt v Humennom
54 m2 | 2-izbový byt | Humenné

Peter Minich: So sprostredkovaním predaja môjho bytu prostredníctvom realitnej kancelárie MEGA som bol spokojný, nemám žiadne výhrady. To isté sa týka aj komunikácie s maklérkou p. Oráčovou, k jej práci nemám žiadne výhrady.


Vladimír Capik: Celý proces predaja prebiehal dlhšiu dobu, nakoľko som kúpu bytu financoval prostredníctvom hypotekárneho úveru. Došlo k čiastočnému nedorozumeniu, preto by som chcel vytknúť ku koncu predaja zhoršenie komunikácie a vytváranie nátlaku (na urýchlenie procesu vybavenia úveru). S pani maklérkou som bol spokojný na 100 %, odporúčam.
PRENAJATÉ Exkluzívne na prenájom veľký 3 izbový byt v Humennom
80 m2 | 3-izbový byt | Humenné

Pavol Petriš, v. z. Petrišová: Celý proces prenájmu nášho bytu prebehol bez problémov, žiadne prieťahy, hodnotím na výbornú. S prácou p. Oráčovej som bola maximálne spokojná, som jej vďačná za srdečné správanie a ústretovosť. Veľmi rada odporúčim vašu realitnú kanceláriu aj iným.


Pavol Maury: Konkrétne s pani Ing. Ľubicou Oráčovou som nesmierne spokojný. Z môjho pohľadu patrí do skupiny maklérov, ktorí robia svoju prácu s ochotou, zodpovedným prístupom, príjemnou komunikáciou, ľudskosťou a hlavne s láskou. Je vidieť, že je to práca, ktorá ju baví. Samozrejme, že veľká vďaka patrí celému kolektívu realitnej kancelárie MEGA, veľmi príjemní a pohodoví ľudia.