Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 
Ing. Ľubica Oráčová

Ing. Ľubica Oráčová

Realitná maklérka

  • Slovensky
Ak dbáme o šťastie iných, nachádzame svoje vlastné.

Kontaktujte ma

Moje referencie

PREDANÉ - Exkluzívne na predaj 3 izbový byt v Humennom
58 m2 | 3-izbový byt | Humenné

Ing. Bartko Marián: Práca maklérky p. Oráčovej excelentná. Celkový proces predaja cez RK MEGA bol štruktúrovaný a konzistentný.


Kováčová Radka: Komunikácia s realitnou kanceláriou pri kúpe bytu bola iba on-line, nakoľko som v zahraničí. Všetko zabezpečoval môj splnomocnený zástupca. Spolupráca s pani maklérkou výborná, proces kúpy prostredníctvom RK rýchly, jednoduchý, som maximálne spokojná. Bola to moja prvá spoluprácu s RK a vyjadrujem sa k tomu iba pozitívne. Do budúcnosti využijem určite služby tejto realitnej kancelárie.
PREDANÉ - Exkluzívna ponuka - rodinný dom v Turcovciach
128 m2 | Rodinný dom | Turcovce

Peter Fedorko: S prácou maklérky som bol nadmieru spokojný. Má príjemné vystupovanie, je skúsená a ochotná, šikovná, rýchle a bezproblémové jednanie. Vyjadrujem spokojnosť s procesom predaja, oceňujem hlavne serióznosť a spoľahlivosť realitnej kancelárie.


Mgr. Lucia Rišková a Jakub Riško: Spokojnosť s prácou p. Oráčovej, čo sa týka komunikácie ako aj iných dôležitých záležitostí. Pokiaľ ide o spoluprácu s realitnou kanceláriou, nebol pri procese kúpy domu žiadny problém. Všetko bolo objasnené zrozumiteľne, včas a bez prieťahov.
PRENAJATÉ - Exkluzívne na prenájom zaujímavá garsónka v Humennom
24 m2 | Garsónka | Humenné

Marek Bozdoš: Sprostredkovanie prenájmu bytu prostredníctvom realitnej kancelárie šetrí v prvom rade môj čas, preto využívam ich služby opakovane. S prácou p. Oráčovej som veľmi spokojný, počítam so spoluprácou aj do budúcna.


Katarína Hajduková: Pani Oráčová vybrala byt naozaj podľa mojich potrieb a nie podľa výšky provízie. Jej prístup a komunikácia boli naozaj k mojej spokojnosti. Komunikovala so mnou dokonca aj cez víkend, zodpovedala všetky moje otázky. Ide o prvú realitnú kanceláriu, kde bol maklér naozaj ochotný. Určite posuniem pozitívne skúsenosti s touto RK ďalej.
PRENAJATÉ - Exkluzívne na prenájom 2 izbový byt v Humennom
58 m2 | 2-izbový byt | Humenné

Sylvia Bodnárová: Ide o moju prvú skúsenosť a spoluprácu s realitnou kanceláriou. Som veľmi spokojná, pani maklérka dochvíľna, príjemná a ústretová. Nemám čo vytknúť, celý proces prenájmu prebiehal k mojej spokojnosti. Určite budem vašu realitnú kanceláriu odporúčať aj iným a v prípade potreby využijem vaše služby aj nabudúce.


Čeremeta: Profesionálny, ale zároveň aj veľmi ľudský prístup zo strany p. maklérky. Oslovil som viacero realitných kancelárií, ale iba u vás som našiel pochopenie. Celý proces hľadania bytu do prenájmu prebiehal na diaľku, nakoľko pracujem v zahraničí, ale všetko bolo k mojej maximálnej spokojnosti.