Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

POSLEDNÉ VOĽNÉ OBCHODNÉ PRIESTORY

Interné ID: N006MAGO
Ulica: Štefánikova
Mestská časť: Sídlisko III
Obec: Humenné
Okres: Humenné
Kraj: Prešovský kraj
Druh: Objekty
Typ: Prenájom
Typ objektu: Obchodné priestory
168 €/mesiac

Popis nehnuteľnosti

Realitná kancelária MEGA Humenné ponúka na prenájom lukratívne obchodné priestory na prízemí v OC AVENUE.

Celková výmera priestoru je 42 m2 (vhodné pre obchod, kadernícky alebo kozmetický salón, sídlo firmy, kancelárie, eshop a pod.)

priestor sa prenajíma nezariadený.

Výhody:

štýlový interiér, bezbariérový vstup, výťah alebo eskalátory z prízemia, bezproblémové parkovanie v okolí OC, vykurovanie a klimatizácia (typ Fancoil), EPS (typ sprinkler), vlastné meranie elektriny, vody, vzduchotechnika s rekuperáciou, veľké presklené výklady, súkromná bezpečnostná služba, zabezpečovací systém, kamerový systém spoločných priestorov a parkovísk, prípojky internetu, široké možnosti reklamy.

výška nájomného je 168 eur/mes. bez DPH (možná dohoda, prípadne štarovacia zľava na rozbeh podnikania).

prevádzkové náklady na energie: 420 € + DPH (vrátane vykurovania a klimatizácie)

 

MEGA realitná kancelária ponúka svojim klientom kompletné služby v obore:

Kvalitný právny servis – zmluvy vypracované na mieru

Profesionálne nafotenie nehnuteľností

3D vizualizácie

Kvalitná a masívna prezentácia nehnuteľnosti na webe

Osobný a ľudský prístup

A v neposlednom rade šikovný tím vyškolených a skúsených maklérov

Predávate? Kupujete? Prenajímate? – Obráťte sa na profesionálov. Sme tu pre Vás!

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
firemné
Stav:
novostavba
Celková plocha:
42 m2
Úžitková plocha:
42 m2

Pozrieť na mape

Maklér

Bc. Tomáš Harasim, RSc.

Bc. Tomáš Harasim, RSc.

Konateľ spoločnosti

  • Slovensky
  • English
  • rusr

Slobodný život s prácou snov...

Tento sen sa mi začal napĺňať v roku 2015 a mal som 32 rokov. Pracoval som na TPP vo veľkej nadnárodnej spoločnosti so stálym príjmom a pracovným časom od – do.

Vtedy som si položil otázku, či toto je to ,čo chcem? Pracovať od vidím do nevidím, nemať čas na rodinu a na záľuby, a hlavne žiť stále pod stresom od výplaty k výplate.

Ďalšia otázka bola „do kedy chceš pracovať pre iných a plniť ich sny a nie vlastné?“ Odpoveď som mal hneď jasnú: „ kedy keď nie teraz“. Zobral som život do vlastných rúk a dal som výpoveď v práci  a  dobrodružstvo podnikania sa začalo.

Prvé roky práce realitného makléra boli pre mňa vspruha do života. Neustále stretnutia s novými klientmi ( niektorí sa časom stali kamarátmi), nové výzvy, ktoré som sa musel naučiť zvládať. Hlavne som sa naučil zvládať seba :-)

Neskôr prišli ďalšie výzvy, keď som zaúčal nových maklérov na pobočke kde som bol na začiatku len sám. Zo začiatku som mal obavy či zvládnem zaškoliť a dobre viesť maklérov. Avšak život ma naučil aj to. A neučil ma to len život, ale aj samotní makléri. Ktorým som dodnes vďačný, že mali so mnou trpezlivosť.

Toto dobrodružstvo pokračovalo ďalej, keď mi jedná pobočka bola pritesná a mal som ambíciu naučiť predávať nehnuteľnosti aj ľudí v okolitých mestách. Dotiahol som to na regionálneho riaditeľa pre celé východné Slovensko. Viedol som 9 pobočiek od Humenného až po Poprad.

Po týchto životných  a pracovných skúsenostiach  som v roku 2021 zobral na seba ešte väčšiu zodpovednosť a spolu s manželkou sme založili našu vlastnú realitnú kanceláriu. Túto budeme rozvíjať a starať sa o ňu ako o naše 4 dieťa.

Táto práca sa stala nielen mojím živobytím, ale hlavne koníčkom...

Mojím životným  mottom je výrok Milana Rastislava Štefánika „Pre ľudí pevného predsavzatia a vytrvalosti niet nemožnosti.“

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti