Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 
Sabinov Pozemok
Interné ID: P029PAOP
Ulica: sabinov
Obec: Sabinov
Okres: Sabinov
Kraj: Prešovský kraj
Druh: Pozemky
Typ: Predaj
Typ pozemku: Pozemky - pre rodinné domy
Cena v RK

Popis nehnuteľnosti

MEGA realitná kancelária Vám ponúka na predaj stavebný pozemok v Sabinove.

Pozemok je mierne svahovitý, s prekrásnym výhľadom. Pozemok sa nachádza v intraviláne Mesta Sabinov, v kľudnej a pokojnej časti mesta. Výhodná poloha pozemku ponúka blízkosť prírody ako aj výbornú dostupnosťou do centra. 

Ak máte predstavu užívať si pokojne svoj ranný dúšok kávy (čaju) s prekrásnym výhľadom mimo frekventovanej cesty hľadať už nemusíte - toto je to pravé pre Vás !

Ulica na ktorej môže stáť Vaše rodinné sídlo  je slepá ulica čo je výhodou nakoľko komunikácia bude využívaná iba Vami a majiteľmi susedných parciel (8 RD) 

Pozemok má rozlohu 707 m2.   Rozmery:  šírka 22-27 m x dĺžka 31 - 28m.  

Ponúkaný pozemok sa predáva s podielom na prístupovej ceste, ktorá bude dokončená po vybudovaní rodinných domov   v danej lokalite a bude spadať pod správu mesta. 

Elektrická energia bude pripravená na jar tohto roku. Kanalizácia ako aj prípojky vody sú momentálne v dosahu prvého pozemku. Vlastníci pozemkov si mienia spoločne dotiahnuť IS k parcelám. 

Momentálne sú k dispozícií ešte 3 pozemky z ktorých máte na výber. Pozemky sú mierne svahovité, krásne, slnečné v pokojnej a kľudnej lokalite na území mesta Sabinov. Z každej parcely je krásny výhľad na prírodu.  

Výhodou týchto pozemkov je lokalita. Daná lokalita Vám ponúka pokoj, ticho a blízkosť prírody ako aj bezpečnú lokalitu a výbornú dostupnosť do centra. 

Veľmi rada Vás uvidím na našej spoločnej obhliadke:

Mgr. Osmolská Patrícia

0915 304 948 

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Celková plocha:
707 m2
Plocha pozemku:
707 m2

Pozrieť na mape

Maklér

Mgr. Patrícia Osmolská

Mgr. Patrícia Osmolská

Realitná maklérka

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti