Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 
Dielňa - Autoservis na prenájom v meste Humenné
Interné ID: N017DATDa
Ulica: Mierová
Mestská časť: Mierová
Obec: Humenné
Okres: Humenné
Kraj: Prešovský kraj
Druh: Objekty
Typ: Prenájom
Typ objektu: Sklady a haly
600 €/mesiac

Popis nehnuteľnosti

MEGA realitná kancelária ponúka na prenájom priestory bývalého autoservisu v meste Humenné.

Priestory pozostávajú z 2 samostatných dielni, každá o rozlohe 114 m2. Je možné ich prepojiť. Autodielňa disponuje hydraulickým zdvíhacím zariadením, vodeodolnou úpravou stien, ORL - zachytávač ropných látok, ručnou garážovou bránou, vlastným soc. zariadením. Teplo je zabezpečené kotlom na tuhé palivo, ktorým sa vykuruje celá budova. Druhá dielňa je takmer totožná.

Areál budovy je oplotený a k dispozícii je malé vonkajšie sedenie i dostatok parkovacích miest. Samotná budova je situovaná vo výbornej lokalite v blízkosti čerpacej stanice a nákupneho centra na Mierovej ulici.

Cena nájmu je 600€/mesiac bez DPH za jednu dielňu.

V cene nájmu nie sú zahrnuté energie, tie budú účtované podľa spotreby. K dispozícii je aj internet. Pri podpise nájomných zmlúv sa uhradí nájom za aktuálny mesiac a depozit vo výške jednomesačného nájmu.

Priestor je súčasťou budovy, ktorá poskytuje tiež možnosť nájomného ubytovania (4izbová bytová jednotka) alebo prenájom kancelárskych priestorov.

V prípade záujmu ma kontaktujte:

Ing. Dana Typčuk
0908 361 847
dana.typcuk@megarealitka.sk

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
firemné
Stav:
úplne prerobený
Celková plocha:
114 m2
Úžitková plocha:
114 m2

Pozrieť na mape

Maklér

Ing. Dana Typčuk

Ing. Dana Typčuk

Realitná maklérka

  • Slovensky

Mojím hlavným cieľom je profesionálna práca s ľudským prístupom, tak aby som dokázala každému pomôcť pri kúpe či predaji nehnuteľnosti, pričom spokojnosť klienta je u mňa na prvom mieste.

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti