Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Novostavba 2-podlažného RD, Košice-Krásna

Interné ID: P085DASD
Ulica: Krásna
Obec: Košice-Krásna
Okres: Košice IV
Kraj: Košický kraj
Druh: Domy
Typ: Predaj
Typ domu: Rodinný dom
Iné:
299 900 €

Popis nehnuteľnosti

MEGA realitná kancelária Vám ponúka na predaj radové rodinné domy v novovznikajúcej lokalite za sídliskom Nad jazerom v juhovýchodnej časti mesta Košice. Stavebné parcely sú súčasťou Mestskej časti Košice - Krásna v blízkosti ulíc Bernatovská, Valalická.

Akciová cena 299 900€ platí pre prvé 2 domy !!!

DOM variant B je 4-izbový dvojpodlažný rodinný dom s úžitkovou výmerou 116,2 m2.

Pozemok ma výmeru 265m2 a dĺžku 33m, osadenie RD je navrhnuté efektívne s maximálnym využitím pozemku. V prednej časti je parkovacie státie pre 2 autá, ďalej RD na celú šírku pozemku a v zadnej časti sa nachádza terasa a záhrada.

Vo vzniknutom vnútro-bloku medzi jednotlivými objektmi spoločné bude vybudované detské ihrisko.

● výstavba RD do štádia HOLODOM v štandarde A0 s Tepelným čerpadlom

● Stavebný materiál: TEHLA

● začiatok výstavby leto 2023

● odovzdanie, kolaudácia najneskôr 12/2024

● V dobe odovzdania stavby bude vybudovaná kompletná infraštruktúra, asfaltové cesty, chodníky, verejné osvetlenie

● IS: vodovod, kanalizácia, elektrina, telekomunikačné vedenie

TECHNICKÉ PARAMETRE a popis štandardu:

Základová doska železobetónový monolit, nosné obvodové tehlové murivo POROTHERM Profi 380mm (stena do ulice a do záhrady), nosné tehlové murivo POROTHERM Profi 250 mm (bočné steny v dotyku zo susednou stavbou a stredová nosná priečka). Obvodový plášť zateplený polystyrénom EPS 70F hr.200mm + štruktúrovaná ušľachtilá omietka hr. zrna 1,5mm silikónová vo farebnom prevedení podľa projektu. Vnútorné priečky POROTHERM brúsená hr. 115/150mm. Strešná krytina FATRAFOL + viplanylovy poplastovaný plech. Strecha zateplená spádovým polystyrénom hr. 100 až 150mm + 300mm minerálna vata uložená nad SDK podhľadom.

Vnútorné steny omietka sádrová hladká, stropy závesný podhľad sadrokartón. Steny aj stropy nanesený penetračný náter + 2x biela farba.

Podlaha: na základovej doske zateplenie podlahovým polystyrénom EPS 150S hr.150mm + cementový poter hrúbky 50mm so zabudovaným  podlahovým kúrením.

Bezpečnostné dvere a okná s  izolačným trojsklom vo farbe ANTRACIT.

Kompletné rozvody elektroinštalácie s vypínačmi a zásuvkami, vývod na svietidlo a zásuvka na terase, predpríprava napojenia TV cez satelit, internet, pre napojenie switch, príprava pre zvonček.

Na vykurovanie RD slúži systém Tepelné čerpadlo + podlahové kúrenie ovládané v jednotlivých sektoroch-okruhoch termostatom. Ohrev teplej vody zabezpečuje tepelné čerpadlo s akumulačným zásobníkom 120l.

RD je vybavený rozvodmi vody a kanalizácie pre kúpeľňu, WC a kuchyňu, technickú miestnosť, vývodom pre práčku, samostatným vývodom SV pre záhradu.

Exteriér: súčasťou štandardu sú obrubníky, chodník pred domom, parkovacie miesta, kompletné oplotenie pozemku.


V prípade ak Vás naša ponuka zaujala, neváhajte kontaktovať makléra, veľmi radi si s Vami dohodneme osobné stretnutie. Radi Vám bezplatne pomôžeme aj s možnosťami financovania.

Certifikovaný realitný maklér Ing. Dávid Šomodský

tel. 0911 126 167

NAŠA CENA JE KONEČNÁ, BEZ AKÝCHKOĽVEK SKRYTÝCH POPLATKOV. V CENE JE UŽ ZAHRNUTÝ AJ KOMPLETNÝ PRÁVNY SERVIS, VYPRACOVANIE ZMLUVY, POPLATKY SPOJENÉ S PREVODOM VLASTNÍCKYCH PRÁV

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
firemné
Stav:
novostavba
Celková plocha:
116.2 m2
Úžitková plocha:
116.2 m2
Plocha pozemku:
265 m2

Pozrieť na mape

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti