Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Investičný pozemok Lorinčík Vaša dlhodobá investícia !

Interné ID: P086PAOP
Ulica: Lorinčík
Obec: Košice-Lorinčík
Okres: Košice II
Kraj: Košický kraj
Druh: Pozemky
Typ: Predaj
Typ pozemku: Rekreačné pozemky
27 750 €

Popis nehnuteľnosti

MEGA realitná kancelária Vám Exkluzívne ponúka na predaj parcelu C, s rozlohou 1155 m2. Druh pozemku je orná pôda. Rozmery pozemku sú približne: 30m šírka z južnej strany, 30m zo severnej strany, 44m zo západnej strany a 38m z východnej strany. Na predaj aj susedná parcela o rozlohe 1659m2. 

Priamo pred pozemkom je parcela mesta Košice- tzn. v budúcnosti sa ráta s výstavbou pozemky sú vysporiadané. Skôr vhodné ako investičný pozemok prípadne s využitím napr. solárnych panelov, či pestovanie a iné.  

Spôsob využívania pozemku: pozemok využívaný pre rastlinnú výrobu, na ktorom sa pestujú obilniny, okopaniny, krmoviny, technické plodiny, zelenina a iné poľnohospodárske plodiny alebo pozemok dočasne nevyužívaný pre rastlinnú výrobu.

Spoločná nehnutelnosť: pozemok nie je spoločnou nehnuteľnosťou. Umiestnenie pozemku : pozemok je umiestnený mimo zastavaného územia obce. Na predaj aj väčsia parcela v blízkosti (pozri ďalšie inzeráty).

V prípade, že máte záujem o podobnú nehnuteľnosť obráťte sa na nás, máme v ponuke rôzne nehnuteľnosti podľa Vašich predstáv.  

Zverte sa nám do rúk, u nás máte všetko pod jednou strechou. 

Teším sa na Vás

Mgr. Osmolská Patrícia
0915 304 948
patricia.osmolska@megarealitka.sk

 

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Celková plocha:
1155 m2

Pozrieť na mape

Maklér

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti