Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Zaujímavá ponuka pre Váš projekt ! iba 13km od Košíc- Belža = parcela 19 595m2

Interné ID: P097PAOP
Ulica: Belža
Obec: Belža
Okres: Košice - okolie
Kraj: Košický kraj
Druh: Pozemky
Typ: Predaj
Typ pozemku: Pozemky - komerčné
Cena v RK

Popis nehnuteľnosti

MEGA realitná kancelária Vám ako jediná ponúka na predaj investičný typ pozemku 13km od Košíc v katastrálnom území obce Belža. Pozemok sa nachádza v slnečnom prostredí v extraviláne, momentálne je na liste vlastníctva vedený ako ,,orná pôda", typ parcely je E. 

Výmera: 19 595m2

Vhodný je na farmárčenie, pestovateľstvo, včelárstvo, developerský projekt, a iné. Výhody: slnečný, pekný výhľad, rovinatý v skvelej lokalite, priamo pri cestnej komunikácií. 

Pozemok je rovinatý, široký približne 50 metrov a dĺžka pozemku je približne 390 metrov. Pozemok je svojou polohou ako aj veľkosťou veľmi zaujímavá investícia pre rôzne projekty.

Poloha pozemku: katastrálne územie Belža, nehnuteľnosť je od Košíc vzdialená približne 13km a od časti Košice- Barca cca 10km. Parcela sa nachádza priamo pri cestnej komunikácií smerujúcej na Maďarsko (stará cesta) v smere na obec Seňa od Košíc sa nachádza po ľavej strane od vozovky. 

- pekný výhľad
- výborná občianska vybavenosť
- výborná dopravná dostupnosť

https://youtu.be/R6LMPpAawzE

Vyjadrenie od spoločnosti Transpetrol a.s. ako aj ochranné pásma viem vysvetliť telefonicky či ukázať dokumenty osobne. 3/4 parcely sú v tomto smere bezproblémov využiteľné. 

Ak Vás naša ponuka zaujala neváhajte ma kontaktovať 

Mgr. Osmolská Patrícia

0915 304 948

patricia.osmolska@megarealitka.sk

 

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Celková plocha:
19595 m2

Pozrieť na mape

Maklér

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti