Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Veľký pozemok 13km od Košíc - Investičná príležitosť

Interné ID: P098PAOP
Ulica: Belža - Seňa
Obec: Belža
Okres: Košice - okolie
Kraj: Košický kraj
Druh: Pozemky
Typ: Predaj
Typ pozemku: Pozemky - bytová výstavba
10 €/m2

Popis nehnuteľnosti

MEGA realitná kancelária Vám ako jediná ponúka na predaj investičný typ pozemku 13km od Košíc v katastrálnom území obce Belža. Pozemok je momentálne vedený ako ,,orná pôda", typ parcely je E. 

Výmera: 19 595 m2

Pozemok je rovinatý, široký približne 50 metrov a dĺžka pozemku je približne 390 metrov. Pozemok je svojou polohou ako aj veľkosťou veľmi zaujímavá investícia pre rôzne projekty.

Poloha pozemku: katastrálne územie Belža, nehnuteľnosť je od Košíc vzdialená približne 13km a od časti Košice-Barca cca 10km. Parcela sa nachádza priamo pri cestnej komunikácií smerujúcej na Maďarsko (stará cesta) v smere na obec Seňa od Košíc sa nachádza na ľavej strane od vozovky. 

- pekný výhľad
- výborná občianska vybavenosť
- výborná dopravná dostupnosť

Nehnuteľnosť je vhodná na výsadbu, pestovanie plodín, farmárčenie, developerské projekty a iné záujmy. 

Vyjadrenie od spoločnosti Transpetrol as ako aj ochranné pásma viem vysvetliť či hovoria dokumenty osobne. 3/4 parcely sú v tomto smere bezproblémovo využiteľné. 

Mgr. Osmolská Patrícia 0915 304 948

patricia.osmolska@megarealitka.sk

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Celková plocha:
19595 m2

Pozrieť na mape

Maklér

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti