Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Odstúpenie zabehnutej a obľúbenej reštaurácie v meste Humenné

Interné ID: N010MIHO
Ulica: Námestie slobody
Mestská časť: Sídlisko III
Obec: Humenné
Okres: Humenné
Kraj: Prešovský kraj
Druh: Objekty
Typ: Predaj
Typ objektu: Gastro priestory
Iné:
1 €
Dohoda istá!

Popis nehnuteľnosti

MEGA realitná kancelária ponúka odstúpenie fungujúcej a obľúbenej reštaurácie.

Reštaurácia je zriadená na prízemí, v priestoroch nákupného centra na Južnom námestí mesta Humenné.  Aktuálny užívateľ priestorov odstúpi uvedené priestory plne zariadené, pripravené k okamžitej prevádzke. K dispozícií je 100 m2 rozčlenených na plochu reštaurácie s WC, kuchyňu a sociálne zázemie personálu. Súčasťou odstúpenia je komplentné zariadenie - klimatizácia, pizza pec, sporák, chladiacie zariadenia a vytríny, odsávanie, kávovar, výčapné zariadenie, potravinové pulty, barový pult a sedenie, jedálenské stoly, stoličky, gastro vybavenie a dekorácie.  K prevádzke patrí aj celoročne využiteľná zakrytá vonkajšia terasa. Plusom sú aj pivničné priestory a zadný vchod. Centrálna poloha, blízkosť rôznych prevádzok obchodu a služieb, bánk, finančných a štátnych inštitúcií,  knižnice, centra voľného času, základnej školy, rekreačnej oblasti Laborec a v neposlednom rade dostatok parkovacích miest v okolí garantujú veľký pohyb potencionálnych klientov. 

Reštaurácia so 6 ročnou históriou, dobrým menom a svojou klientelou je stále v funkčná, teda môžete ju prevádzkovať ihneď. Prípadne nájdete priestoru iné využitie?!

Výšku odstupného, mesačné náklady na prevádzku a ďalšie informácií rád poskytnem pri osobnej obhliadke, prípadne telefonicky. Dohoda istá!

Miroslav Harvan
+421 907 349 101
miroslav.harvan@megarealitka.sk

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
nájomné
Stav:
úplne prerobený
Celková plocha:
100 m2
Úžitková plocha:
100 m2
Zariadenie:
zariadený
Terasa:
áno

Pozrieť na mape

Maklér

Teším sa zo spokojnosti druhých. Robil som a robím všetko preto, aby som spokojných ľudí vo svojom okolí mal čo najviac, či už v súkromnom alebo pracovnom živote.
... a táto práca mi na to dáva milión príležitostí!

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti