Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Na predaj obchodný priestor 120m2 Košice - Rastislavova

Interné ID: P116DASO
Ulica: Rastislavova
Obec: Košice-Juh
Okres: Košice IV
Kraj: Košický kraj
Druh: Objekty
Typ: Predaj
Typ objektu: Obchodné priestory
Iné:
179 990 €

Popis nehnuteľnosti

MEGA realitná kancelária Vám ponúka na predaj nebytový obchodný priestor o výmere 120,89m2 nachádzajúci sa na rohu Rastislavovej a Smetanovej ulice, ihneď oproti sa nachádza stará nemocnica - Univerzitná nemocnica L. Pasteura Košice.

V objekte sa sídlia lekárske ambulancie, lekáreň, medicínske centrum...

Vhodné pre vlastné podnikanie, alebo ako investícia s dobrou výťažnosťou z prenájmu, nakoľko sa priestor dá rozdeliť na 3 samostatné prevádzky (v dvoch priestoroch sú nájomníci - možnosť pokračovať v prenajímaní).

● Priestor po rekonštrukcii

● 1x parkovacie miesto v osobnom vlastníctve (el. brána na diaľkové ovládanie a el. zábrana proti parkovaniu cudzích vozidiel)

● Podiely na pozemkoch a spoločných častiach domu

● Možnosť rozdeliť na 3 samostatné prevádzky

● Celková výmera 120,89m2

● Polosuterén na úrovni chodníka s 3 veľkými oknami, suterén so svetlíkom

● Rekuperačná výmena vzduchu

● Schválené aj na prevádzkovania zdravotníckeho zariadenia

● Možnosť ponechať si 2 nájomníkov

● Priestor pre vlastnú reklamu na stene a oknách

DISPOZÍCIA: Vstupom do budovy cez hlavnú chodbu a prejdením cca 5 schodov sa dostávame do polosuterénu, vstup do priestoru je len pár metrov od hlavného vchodu do budovy. Do predmetného nebytového priestoru vedú 2 vstupné dvere: do hlavného priestoru a do chodby so schodiskom, ktoré vedie do suterénu s 2 samostatnými uzamykateľnými miestnosťami. Na chodbe v suteréne je spoločná toaleta, sprchovací kút, výlevka a kuchynka.

V hlavnej časti je momentálne kozmetický salón s umývadlom + 3 malé skladovacie miestnosti oddelené nenosnými priečkami (kozmetický salón sa sťahuje a priestor bude prázdny). Suterén momentálne využívajú dvaja nájomníci, kde je prevádzka Beauty studio so soláriom a samostatná miestnosť slúžiaca ako sklad.

TECHNICKÝ STAV: priestor prešiel rekonštrukciou , ktorá zahŕňala výmenu elektrických rozvodov, nové omietky, vymaľovanie, interiérové dvere, plávajúca podlaha, znížený kazetový strop s osvetlením, rekuperačná výmena vzduchu.

Celý objekt je v správe správcovskej spoločnosti, prípadné opravy a rekonštrukcie na budove sa hradia z fondu opráv. Elektrické rozvody v spoločných priestoroch sú nové, objekt má vlastnú plynovú kotolňu.

Priestory sú napojené na všetky siete, ústredné vykurovanie radiátormi, internetové pripojenie, alarm.


V prípade ak Vás naša ponuka zaujala, neváhajte kontaktovať makléra Ing. Dávid Šomodský telefonicky na čísle 0911126167 , veľmi radi si s Vami dohodneme osobné stretnutie. Radi Vám bezplatne pomôžeme aj s možnosťami financovania.

NAŠA CENA JE KONEČNÁ, BEZ AKÝCHKOĽVEK SKRYTÝCH POPLATKOV. V CENE JE UŽ ZAHRNUTÝ AJ KOMPLETNÝ PRÁVNY SERVIS, VYPRACOVANIE ZMLUVY, POPLATKY SPOJENÉ S PREVODOM VLASTNÍCKYCH PRÁV

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
firemné
Stav:
po rekonštrukcii
Celková plocha:
120.89 m2
Úžitková plocha:
120.89 m2

Pozrieť na mape

Maklér

Ing. Dávid Šomodský

Ing. Dávid Šomodský

Realitný maklér

  • Slovensky

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti