Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Exkluzívne na predaj stavebný pozemok s možnosťou pokračovať vo výstavbe rodinného domu v obci Hudcovce

Interné ID: P065TOHP
Obec: Hudcovce
Okres: Humenné
Kraj: Prešovský kraj
Druh: Pozemky
Typ: Predaj
Typ pozemku: Pozemky - pre rodinné domy
Iné:
80 000 €

Popis nehnuteľnosti

MEGA realitná kancelária ponúka na predaj rovinatý pozemok s dvoma betónovými platňami pripravenými na pokračovanie vo výstavbe rodinného domu v obci Hudcovce, okres Humenné.  Rozloha pozemku je 1548m2. Pozemok je situovaný východ-západ, čo znamená, že môžete využiť maximálny potenciál slnečného svetla po celý deň.  Zastavaná plocha rodinného domu je 220,86m2. Zastavaná plocha garáže je 93,75m2. Budúca obytná plocha domu bude 133.8ms toho je 92,30m2 na 1. nadzemnom podlaží a 41,60m2 na 2 . nadzemnom podlaží.  V cene pozemku je zahrnutá aj projektová dokumentácia a právoplatné stavebné povolenie. 

Hlavné informácie o pozemku:

Lokalita: Obec Hudcovce, okres Humenné

Rozloha: 1548m2 (cca 17x90m)

Prístup: Asfaltová prístupová cesta

Vybavenie: Dve betónové základné platne (jedna pre garáž, druhá pre rodinný dom), elektrická prípojka.

Obec Hudcovce ponúka pokojné a príjemné prostredie pre bývanie, s blízkosťou prírody a prístupom k všetkým potrebným službám. Okolie je bohaté na príležitosti pre turistiku, cyklistiku a relaxáciu v prírode.

Ak hľadáte vhodný pozemok pre výstavbu vášho domova v obci Hudcovce, neváhajte nás kontaktovať. MEGA Realitná kancelária je pripravená vám pomôcť a poskytnúť ďalšie informácie.

Pre firmy možnosť odpočet DPH.


Viac informácií Vám rád osobne poskytnem pri obhliadke.

Bc. Tomáš Harasim

mob.: 0915 186 745

mail: tomas@megarealitka.sk


V cene nehnuteľnosti je zahrnutý kompletný právny servis, vypracovanie zmluvy, poplatky spojené s prevodom vlastníckych práv a pomoc pri vybavení financií.

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Celková plocha:
1548 m2
Plocha pozemku:
1548 m2
Inžinierske siete:
áno
Kanalizácia:
žumpa

Pozrieť na mape

Maklér

Slobodný život s prácou snov...

Tento sen sa mi začal napĺňať v roku 2015 a mal som 32 rokov. Pracoval som na TPP vo veľkej nadnárodnej spoločnosti so stálym príjmom a pracovným časom od – do.

Vtedy som si položil otázku, či toto je to ,čo chcem? Pracovať od vidím do nevidím, nemať čas na rodinu a na záľuby, a hlavne žiť stále pod stresom od výplaty k výplate.

Ďalšia otázka bola „do kedy chceš pracovať pre iných a plniť ich sny a nie vlastné?“ Odpoveď som mal hneď jasnú: „ kedy keď nie teraz“. Zobral som život do vlastných rúk a dal som výpoveď v práci  a  dobrodružstvo podnikania sa začalo.

Prvé roky práce realitného makléra boli pre mňa vspruha do života. Neustále stretnutia s novými klientmi ( niektorí sa časom stali kamarátmi), nové výzvy, ktoré som sa musel naučiť zvládať. Hlavne som sa naučil zvládať seba :-)

Neskôr prišli ďalšie výzvy, keď som zaúčal nových maklérov na pobočke kde som bol na začiatku len sám. Zo začiatku som mal obavy či zvládnem zaškoliť a dobre viesť maklérov. Avšak život ma naučil aj to. A neučil ma to len život, ale aj samotní makléri. Ktorým som dodnes vďačný, že mali so mnou trpezlivosť.

Toto dobrodružstvo pokračovalo ďalej, keď mi jedná pobočka bola pritesná a mal som ambíciu naučiť predávať nehnuteľnosti aj ľudí v okolitých mestách. Dotiahol som to na regionálneho riaditeľa pre celé východné Slovensko. Viedol som 9 pobočiek od Humenného až po Poprad.

Po týchto životných  a pracovných skúsenostiach  som v roku 2021 zobral na seba ešte väčšiu zodpovednosť a spolu s manželkou sme založili našu vlastnú realitnú kanceláriu. Túto budeme rozvíjať a starať sa o ňu ako o naše 4 dieťa.

Táto práca sa stala nielen mojím živobytím, ale hlavne koníčkom...

Mojím životným  mottom je výrok Milana Rastislava Štefánika „Pre ľudí pevného predsavzatia a vytrvalosti niet nemožnosti.“

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti