Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Exkluzívne na predaj priemyselný areál v meste Snina

Interné ID: P071TOHO
Mestská časť: Centrum
Obec: Snina
Okres: Snina
Kraj: Prešovský kraj
Druh: Objekty
Typ: Predaj
Typ objektu: Komerčný objekt
Iné:
cena na vyžiadanie v realitnej kancelárii

Popis nehnuteľnosti

MEGA realitná kancelária Vám predstavuje jedinečnú investičnú príležitosť - priemyselný areál na Budovateľskej ulici v meste Snina. Areál je postavený na pozemkoch o celkovej rozlohe 8916 m2. Zastavené plochy pod budovami sú o rozlohe 4608,1 m2

S množstvom budov a modernými vybavením je ideálnym miestom pre rozšírenie existujúceho podnikania alebo začatie nového projektu.

Budovy sa môžu predávať aj jednotlivo. 

Arealá pozostáva z týchto budov: 

- prevádzková budova súp. č.  1428 na parcele č. 2459/9,

- prevádzková budova súp. č.  2957 na parcele č. 2459/22,

- hala kovovýroby súp. č. 2958  na parcele č. 2459/27,

- prevádzková budova súp. č. 2959 na parcele 2459/30,

- predajňa súp. č. 3110 na parcele č. 2495/24 a 2459/26,

- výrobna budova súp. č. 4119 na parcele č. 2459/31,

- výrobná hala súp. č. 4120 na parcele č. 2459/20,

- garáže a dielne súp. č. 4121 na parcele č. 2459/6

- obluková hala súp č. 4124 na parcele č. 2459/21.

Prevádzková budova súp. č. 1428

Je samostantne stojaca dvojpodlažná budova. Na prvom podlaží sa nachádzajú výrobné, kladovacie, sociálne priestory a šatne pre zamestnancov. Nachádzajú sa tu taktiež vstupné priestory s návštevnou a rokovacou miestnosťou. Na druhom podlaží sa nachádzajú kancelárske a sociálno - hygienické priestory. Pôvodná budova bola postavená v roku 1963 v roku 1990 bola zrealizovaná rozsiahla rekonštrukcia.  Zastastavané plochy pod budovou sú o veľkosti 759m2

Garáže a dielne súp. č. 4121

Stavba je jednopodlažná dnes slúži ako dielňa pre výrobu, nachádzajú sa v nej kovoobrábacie stroje. Pôvodná budova bola postavená v roku 1970 v roku 2002 bola zrealizovaná prístavba a komlexna rekonštrukcia.  Vykurovanie je ústredné teplovodné napojené na centrálny zdroj tepla - plynovú kotolňu. 

Výrobná hala súp. č. 4120

Táto hala bola určená na strojársku výrobu. V hale je mostový žeriav.  Hala bola postavená v roku 1970 a v roku 2002 bola komlexne rekonštruovaná. 

Hala kovovýroby súp. č. 2958

Hala je jednopodlažná jednoloďová stavba, ktorá slúži na umiestnienie obrábacích strojov. Hala bola postavená a je užívaná od roku 2005. Strecha je sedlová z pozinkovaného plechu. Okná na budove sú plastové. Podlahy sú betónové s poterom a plast betónom. 

Prevádzková budova súp. č. 2959 na parcele č. 2459/31

Budova je jednopodlažná, nachádzajú sa tu prevádzkové a skladové priestory. Obvodové murivo je hrúbky 400mm, strop je monolitický železobetónový. Krytina strechy je lako plastovaný plech. Podlahy vo výrobných prevádzkach sú železobetóvé s obrusno odolnou vrstvou. 

Prevádzková budova súp. č. 2959 na parcele č. 2459/30

Ide o dvojpodlažnú prevádzkovú a sociálnu budovu. Na prízemí sú vstupné a prevádzkové priestory pre výrobu a skladovanie výrobkov a technologické priestory. Na poschodí je sú administratívne a sociálno prevádzkové priestory. 

Výrobná budova súp. č. 4119 na parcele č. 2459/31

Výrobná budova je jednopodlažná nachádzajú sa tu výrobné priestory pre výrobu. V súčastnosti je tu výroba plastových výrobkov. 

Oblúková hala súp. č. 4124 na parcele č. 2459/21

Stavba je jednopodlažná jednoloďová. Stavba slúži na skladovanie výrobkov a polotovarov. 

Zvislú nosnú konštrukciu tvoria poloblúky zhotovené z oceľových trubiek, opláštenie je z trapézového pozinkovaného plechu. Podlaha je betónová. Hala bola postavená v roku 1990. 

Prístavba predajtne a predajňa súp. č. 3110 na parcele č. 2459/24

Predajňa je jednopodlažná stavba zmontovaná z drevených sendvičových  panelov zateplnených polystyrénom. Strecha je sedlová pokrytá poplastovaným plechom. Podlahy su z PVC povlaku. Vykurovanie je ústredné teplovodné napojené na centrálny zdroj tepla - plynovú kotolňu. 

Priemyselný areál je napojený na všetky inžinierske siete. Veľkou výhodou objektu je, že je napojený aj na vlastný zdroj elektrickej energie z fotovoltických panelov. Celkový počet panelov je 1194. Fotovoltika bola spustnená v roku 2013. V dnešnej energeticky náročnej dobe je to veľká výhoda. 

Tento priemyselný areál predstavuje jedinečnú investičnú príležitosť pre podnikateľov, ktorí hľadajú moderné a dobre vybavené priestory pre svoje aktivity. Pre viac informácií alebo na obhliadku nás neváhajte kontaktovať:

Bc. Tomáš Harasim RSc.

0915 186 745

tomas@megarealitka.sk

Nechajte sa inšpirovať touto jedinečnou príležitosťou na podnikanie v meste Snina.

MEGA realitná kancelária Vám pomôže pri každom kroku na ceste k úspechu!

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
korporácia
Úžitková plocha:
5583 m2
Zastavaná plocha:
4608 m2
Stav:
čiastočne prerobený
Energetická náročnosť budovy:
Energetický ekonomický
Celková plocha:
8916 m2
Inžinierske siete:
áno
Voda:
áno
Elektrika:
áno
Plyn:
áno
Kanalizácia:
áno
Elektrika - na pozemku:
áno
Elektrika - na pozemku - 380 V:
áno
Plyn - na pozemku:
áno
Kanalizácia - na pozemku - kanalizácia:
áno

Pozrieť na mape

Maklér

Slobodný život s prácou snov...

Tento sen sa mi začal napĺňať v roku 2015 a mal som 32 rokov. Pracoval som na TPP vo veľkej nadnárodnej spoločnosti so stálym príjmom a pracovným časom od – do.

Vtedy som si položil otázku, či toto je to ,čo chcem? Pracovať od vidím do nevidím, nemať čas na rodinu a na záľuby, a hlavne žiť stále pod stresom od výplaty k výplate.

Ďalšia otázka bola „do kedy chceš pracovať pre iných a plniť ich sny a nie vlastné?“ Odpoveď som mal hneď jasnú: „ kedy keď nie teraz“. Zobral som život do vlastných rúk a dal som výpoveď v práci  a  dobrodružstvo podnikania sa začalo.

Prvé roky práce realitného makléra boli pre mňa vspruha do života. Neustále stretnutia s novými klientmi ( niektorí sa časom stali kamarátmi), nové výzvy, ktoré som sa musel naučiť zvládať. Hlavne som sa naučil zvládať seba :-)

Neskôr prišli ďalšie výzvy, keď som zaúčal nových maklérov na pobočke kde som bol na začiatku len sám. Zo začiatku som mal obavy či zvládnem zaškoliť a dobre viesť maklérov. Avšak život ma naučil aj to. A neučil ma to len život, ale aj samotní makléri. Ktorým som dodnes vďačný, že mali so mnou trpezlivosť.

Toto dobrodružstvo pokračovalo ďalej, keď mi jedná pobočka bola pritesná a mal som ambíciu naučiť predávať nehnuteľnosti aj ľudí v okolitých mestách. Dotiahol som to na regionálneho riaditeľa pre celé východné Slovensko. Viedol som 9 pobočiek od Humenného až po Poprad.

Po týchto životných  a pracovných skúsenostiach  som v roku 2021 zobral na seba ešte väčšiu zodpovednosť a spolu s manželkou sme založili našu vlastnú realitnú kanceláriu. Túto budeme rozvíjať a starať sa o ňu ako o naše 4 dieťa.

Táto práca sa stala nielen mojím živobytím, ale hlavne koníčkom...

Mojím životným  mottom je výrok Milana Rastislava Štefánika „Pre ľudí pevného predsavzatia a vytrvalosti niet nemožnosti.“

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti