Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

MEGA Kariéra

OD POPRADU AŽ PO SNINU  

PRIDAJTE SA K NÁM DO NÁŠHO TÍMU!

Ak hľadáte nové príležitosti v kariére a máte záujem pracovať v oblasti nehnuteľností, máme pre Vás skvelú správu!

Naša realitná kancelária rozširuje svoj tím a hľadá nadšených a motivovaných jednotlivcov, ktorí sa chcú pripojiť k nám.

Hľadáme nielen skúsených profesionálov, ale aj jednotlivcov, ktorí majú potrebu zmeniť svoju budúcnosť. Sme otvorení spolupráci s ľuďmi, ktorí majú silné komunikačné schopnosti a schopnosť budovať vzťahy s klientmi.

Akýkoľvek je Váš profil, či už ste manažér, manažérka, realitný maklér, realitná maklérka alebo jednoducho tímový hráč s vášňou pre nehnuteľnosti, radi by sme Vás privítali v našom tíme.

Naša spoločnosť pôsobí v regióne Východného Slovenska, a preto je to ideálna príležitosť pre Vás, ak sa nachádzate v tejto oblasti alebo máte záujem o prácu v tomto regióne.

Ponúkame Vám príležitosť rásť a rozvíjať sa v prostredí, kde sú hodnoty ako profesionalita, dôveryhodnosť a spokojnosť klientov na prvom mieste. 

Ak máte záujem získať ďalšie informácie, napíšte nám email na:  info@megarealitka.sk 

Pošlite svoj životopis a motivačný list, v ktorom nám poviete viac o sebe a prečo by ste sa radi pripojili k nášmu tímu!

Tešíme sa na našu prípadnú spoluprácu. Veľa šťastia vo Vašej kariére!

Mgr. Zuzana Harasimová

personálna riaditeľka

Napíšte nám