Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 
PRENAJATÉ - Exkluzívne na prenájom zaujímavá garsónka v Humennom
24 m2 | Garsónka | Humenné

Marek Bozdoš: Sprostredkovanie prenájmu bytu prostredníctvom realitnej kancelárie šetrí v prvom rade môj čas, preto využívam ich služby opakovane. S prácou p. Oráčovej som veľmi spokojný, počítam so spoluprácou aj do budúcna.


Katarína Hajduková: Pani Oráčová vybrala byt naozaj podľa mojich potrieb a nie podľa výšky provízie. Jej prístup a komunikácia boli naozaj k mojej spokojnosti. Komunikovala so mnou dokonca aj cez víkend, zodpovedala všetky moje otázky. Ide o prvú realitnú kanceláriu, kde bol maklér naozaj ochotný. Určite posuniem pozitívne skúsenosti s touto RK ďalej.
PREDANÉ - Exkluzívne na predaj 4 izbový byt na Puškinovej ulici v meste Humenné
75 m2 | 4-izbový byt | Humenné

Vrelo odporúčame realitnú kanceláriu MEGA ako spokojní klienti, ktorým boli poskytnuté služby na vysokej profesionálnej úrovni. Skvelá komunikácia, maximálna ústretovosť, odbornosť a v neposlednom rade promptnosť vybavenia sú iba jedna z mála vlastností tejto spoločnosti.


p. Dominika Š. Touto cestou by som Vám chcela poďakovať za profesionálny, ústretový a hlavne ľudský prístup pri kúpe bytu. Boli ste ochotný operatívne riešiť naše požiadavky.