Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Referencie

Exkluzívne na prenájom 2 izbový byt v Strážskom
50 m2 | 2-izbový byt | Strážske

Mgr. Štefánia Kuzmová: Spolupráca a komunikácia s realitnou kanceláriou bola bezproblémová. Pani maklérka je milá, ústretová a nápomocná.


Štefan Pokuta: Bol som veľmi spokojný s prácou realitnej kancelárie. Pri hľadaní bytu sme mali možnosť prísť do kontaktu aj s inými realitnými kanceláriami, ale jedine u vás sme sa stretli s ľuďmi na pravom mieste. Maklérka p. Oráčová veľmi ľudská, spoľahlivá, celý proces prenájmu sa snažila urýchliť, aby nám vyšla v ústrety.
PREDANÉ - 4 izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v Humennom
82.23 m2 | 4-izbový byt | Humenné

Peter Kuboši: S prácou maklérky p. Oráčovou som bol maximálne spokojný. Príjemné vystupovanie a ústretová. Predaj bytu cez realitnú kanceláriu považujem za veľkú výhodu, za mňa by to bolo jednoznačne "trápenie s papierovačkami", ak by som musel všetko riešiť sám.


Terézia a Daniel Roškoví: Komunikácia s maklérkou a celkovo s realitnou kanceláriou bola super, dostali sme informácie na naše dotazy rýchlo, načas. Spolupráca s realitnou kanceláriou je naša prvá skúsenosť, no prístup a vysvetlenie všetkých krokov, týkajúcich sa kúpy bytu, bol výborný.
PREDANÉ - PREDAJ 3-izb. bytu po celk. rekonštrukcii v HE blízko centra
62 m2 | 3-izbový byt | Humenné

rod. FEĎOVÁ: S celým procesom predaja nášho bytu sme boli maximálne spokojní. Flexibilita makléra a jeho profesionálny prístup k predaju nám pomohla rýchlo predať byt, MEGA realitnú kanceláriu bude určite doporučovať našim známym


KUPUJÚCA: Ústretovosť, profesionalita a ochota. To sú hlavné body mojej spolupráce s MEGA realitnou kanceláriou a p. Paulikom ako maklérom, s ktorým celý obchod prebehol bez problémov. MEGA realitnú kanceláriu určite oslovím aj pri predaji môjho pôvodného bytu.
PRENAJATÉ - Ponúkame na prenájom 3 izbový byt v Humennom
65 m2 | 3-izbový byt | Humenné

Ing. Bača Lukáš: Ide o našu dlhodobú spoluprácu s realitnou kanceláriou MEGA. Vždy sme boli s ich prácou spokojní, inak to nebolo ani teraz. Všetko vyriešené promptne, bez prieťahov. Tento spôsob prenajímania bytu nám vyhovuje, ušetrí čas a pomôže pri výbere vhodného nájomcu.


Kasanič František: Veľká spokojnosť, profesionálny prístup maklérky. Proces, počnúc obhliadkou až po podpis zmuvy a odovzdanie bytu rýchly, bez zbytočných zdržaní, časovo nenáročný.