spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info
 
PREDANÝ EXKLUZÍVNE 3 izbový byt, ktorý ste hľadali
67 m2 | 3-izbový byt | Humenné

Palenčárová: S prístupom maklérky som bola veľmi spokojná, jej prístup bol profesionálny. Cely proces predaja cez realitnú kanceláriu MEGA vnímam ako odbremenenie od činnosti spojených s predajom bytu. MEGA realitnú kanceláriu určite odporúčam, a viem, že sa na nich obrátim aj v budúcnosti.


rod. Pirníkovych: S prácou maklérky sme boli maximálne spokojní. Celý predaj prebehol rýchlo a profesionálne. Môžme len odporúčať. Do budúcna sa na MEGA realitnú kanceláriu určite znova obrátime.
PRENAJATÉ - Exkluzívne na prenájom 2 izbový byt v Humennom
58 m2 | 2-izbový byt | Humenné

Sylvia Bodnárová: Ide o moju prvú skúsenosť a spoluprácu s realitnou kanceláriou. Som veľmi spokojná, pani maklérka dochvíľna, príjemná a ústretová. Nemám čo vytknúť, celý proces prenájmu prebiehal k mojej spokojnosti. Určite budem vašu realitnú kanceláriu odporúčať aj iným a v prípade potreby využijem vaše služby aj nabudúce.


Čeremeta: Profesionálny, ale zároveň aj veľmi ľudský prístup zo strany p. maklérky. Oslovil som viacero realitných kancelárií, ale iba u vás som našiel pochopenie. Celý proces hľadania bytu do prenájmu prebiehal na diaľku, nakoľko pracujem v zahraničí, ale všetko bolo k mojej maximálnej spokojnosti.
PREDANÉ - Exkluzívne na predaj krásny 3 izbový byt s balkónom v Medzilaborciach
68.8 m2 | 3-izbový byt | Medzilaborce

Stanislav Batromij: Bol som veľmi spokojný s prácou maklérky pani Harbistovej. Vašu realitnú kanceláriu budem odporúčať svojim známym a služby realitnej kancelárie Mega využijem aj nabudúce. Anna Batromijová: Som veľmi spokojná s prácou maklérky, boli nám poskytnuté služby na profesionálnej úrovni, určite odporúčam realitnú kanceláriu Mega.


Mgr. Marta Lévaiová: Realitnú kanceláriu Mega odporúčam všetkým svojim známym. S prácou maklérky pani Harbistovej som bola maximálne spokojná, flexibilná a ochotná.