Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 
PREDANÉ - Exkluzívna ponuka - rodinný dom v Turcovciach
128 m2 | Rodinný dom | Turcovce

Peter Fedorko: S prácou maklérky som bol nadmieru spokojný. Má príjemné vystupovanie, je skúsená a ochotná, šikovná, rýchle a bezproblémové jednanie. Vyjadrujem spokojnosť s procesom predaja, oceňujem hlavne serióznosť a spoľahlivosť realitnej kancelárie.


Mgr. Lucia Rišková a Jakub Riško: Spokojnosť s prácou p. Oráčovej, čo sa týka komunikácie ako aj iných dôležitých záležitostí. Pokiaľ ide o spoluprácu s realitnou kanceláriou, nebol pri procese kúpy domu žiadny problém. Všetko bolo objasnené zrozumiteľne, včas a bez prieťahov.
PRENAJATÉ - Exkluzívne na prenájom zaujímavá garsónka v Humennom
24 m2 | Garsónka | Humenné

Marek Bozdoš: Sprostredkovanie prenájmu bytu prostredníctvom realitnej kancelárie šetrí v prvom rade môj čas, preto využívam ich služby opakovane. S prácou p. Oráčovej som veľmi spokojný, počítam so spoluprácou aj do budúcna.


Katarína Hajduková: Pani Oráčová vybrala byt naozaj podľa mojich potrieb a nie podľa výšky provízie. Jej prístup a komunikácia boli naozaj k mojej spokojnosti. Komunikovala so mnou dokonca aj cez víkend, zodpovedala všetky moje otázky. Ide o prvú realitnú kanceláriu, kde bol maklér naozaj ochotný. Určite posuniem pozitívne skúsenosti s touto RK ďalej.