Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

O nás

Vitajte na stránke našej realitnej kancelárie!

Realitná kancelária MEGA® je tu pre Vás s tímom skúsených profesionálov, ktorí majú dlhoročné skúsenosti v oblasti predaja a prenájmu nehnuteľností pre rôzne skupiny klientov.

Sme presvedčení, že každý klient je jedinečný, a preto ku každému pristupujeme individuálne a s úplnou ľudskosťou. Dôslednosť, precíznosť, rýchlosť a najmä zodpovednosť sú pre nás samozrejmosťou.

Náš mladý a dynamický tím je vždy pripravený sprevádzať Vás celým procesom predaja alebo kúpy nehnuteľnosti s profesionálnym prístupom a ľahkosťou.

V spolupráci s renomovanou advokátskou kanceláriou poskytujeme komplexný právny servis týkajúci sa prevodu vlastníckych práv k nehnuteľnostiam - od prípravy zmlúv až po elektronické podanie do katastra nehnuteľností.

Sme hrdými členmi Realitnej únie SR. Realitná únia SR je združenie profesionálov, ktorí poskytujú klientom realitné služby na vysokom odbornom stupni.

Tešíme sa na Vás a Vaše potreby!

Navštívte nás v jednej z našich pobočiek v Humennom, Vranove nad Topľou, Košiciach, Prešove, Rožňave, Gelnici a Poprade.

Bc. Tomáš HARASIM, RSc.

konateľ spoločnosti