Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

O nás

Vitajte na stránke našej realitnej kancelárie!

Realitná kancelária MEGA® - sme realitná kancelária so skúseným tímom, ktorý má niekoľkoročné skúsenosti s predajom a prenájmom nehnuteľností pre akúkoľvek skupinu klientov.

Ku každému pristupujeme veľmi individuálne a ľudsky a absolútnou samozrejmosťou je pre nás dôslednosť, precíznosť, rýchlosť a najmä zodpovednosť.

Sme mladý a dynamický tím, ktorý je vždy pripravený previesť Vás celým procesom predaja alebo kúpy Vašej nehnuteľnosti, a to profesionálne a s ľahkosťou.

Naša realitná kancelária spolupracuje s renomovaným advokátom, prostredníctvom ktorého poskytujeme komplexný právny servis, týkajúci sa prevodu vlastníckych práv k nehnuteľnostiam - od prípravy zmlúv až po elektronické podanie do katastra nehnuteľností.

Patríme ku členom Realitnej únie SR. Realitná únia SR je združenie profesionálov, ktorí na realitnom trhu poskytujú klientom realitné služby na vysokej  odbornej úrovni.

Tešíme sa na Vás!

Naše pobočky: Humenné,  Vranov nad Topľou, Košice,  Prešov,  Rožňava,  Gelnica  a  Poprad.

 

Bc. Tomáš HARASIM

konateľ spoločnosti