Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 
Bc. Tomáš Harasim

Bc. Tomáš Harasim

Konateľ spoločnosti

  • Slovensky
  • English
  • rusr

Môj sen sa mi začal napĺňať v roku 2015, keď som sa definitívne rozhodol, že budem realitným maklérom!

Táto práca sa stala nielen mojím živobytím, ale hlavne koníčkom.

Kontaktujte ma

Certifikáty a ocenenia

Moje referencie

PREDANÉ - Exkluzívne na predaj 4 izbový byt na Puškinovej ulici v meste Humenné
75 m2 | 4-izbový byt | Humenné

Vrelo odporúčame realitnú kanceláriu MEGA ako spokojní klienti, ktorým boli poskytnuté služby na vysokej profesionálnej úrovni. Skvelá komunikácia, maximálna ústretovosť, odbornosť a v neposlednom rade promptnosť vybavenia sú iba jedna z mála vlastností tejto spoločnosti.


p. Dominika Š. Touto cestou by som Vám chcela poďakovať za profesionálny, ústretový a hlavne ľudský prístup pri kúpe bytu. Boli ste ochotný operatívne riešiť naše požiadavky.
PREDANÉ - Na predaj 3 izbový byt s dvoma lodžiami   v Humennom
129 m2 | 4-izbový byt | Humenné

Mgr. Jana Chvostaľová: S prácou makléra Tomáša Harasima som bola spokojná. Zo začiatku ma síce maklér neinformoval o stave mojej nehnuteľnosti podľa mojich predstáv, avšak potom sme sa dohodli na týždennom reporte, ktorý som pravidelne dostávala. Od predaja, cez rezerváciu nehnuteľnosti až po samotný predaj a odovzdávku bytu som sa nemusela o nič starať. O celý proces predaja sa postarali v realitnej kancelárii. Realitnú kanceláriu MEGA môžem vrelo odporúčať.


Rastislav Vočko: Celý proces prebehol hladko a rýchlo. S prácou Mega RK som bol nadmieru spokojný.