Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Jana Harbistová

Jana Harbistová

Realitná maklérka

  • Slovensky
Podstatou mojej práce je neustále zdokonaľovanie a získavanie nových skúsenosti. Každé ráno sa teším na nový deň, spoznávam čarokrásne miesta, dedinky, lesy ale predovšetkým úžasných ľudí. Som vďačná za príležitosť pracovať s týmto tímom.

Kontaktujte ma

Moje referencie

PREDANÉ - Exkluzívne na predaj krásny 3 izbový byt s balkónom v Medzilaborciach
68.8 m2 | 3-izbový byt | Medzilaborce

Stanislav Batromij: Bol som veľmi spokojný s prácou maklérky pani Harbistovej. Vašu realitnú kanceláriu budem odporúčať svojim známym a služby realitnej kancelárie Mega využijem aj nabudúce. Anna Batromijová: Som veľmi spokojná s prácou maklérky, boli nám poskytnuté služby na profesionálnej úrovni, určite odporúčam realitnú kanceláriu Mega.


Mgr. Marta Lévaiová: Realitnú kanceláriu Mega odporúčam všetkým svojim známym. S prácou maklérky pani Harbistovej som bola maximálne spokojná, flexibilná a ochotná.