Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

ROZUMNÁ INVESTÍCIA -pozemok v obci Kamenica nad Cirochou

Interné ID: P066JAHP
Ulica: Kamenica
Obec: Kamenica nad Cirochou
Okres: Humenné
Kraj: Prešovský kraj
Druh: Pozemky
Typ: Predaj
Typ pozemku: Záhrady
2 000 €

Popis nehnuteľnosti

Mega reallitná kancelária Humenné ponúka na predaj pozemky v obci Kamienica nad Cirochou na skok z okresného mesta  Humenné.  


Lukratívna ponuka - T O P    
Predávame  pozemky parcela 2756 o rozlohe 662 m2, parcela 2755 rozloha 723 m2,  šírka  spolu 18 m druh pozemku - trvalý trávny porast, parcely registra E. Vlastníci 4, spoluvlastnícky podiel  parcela 2756 1/3  podiel pozemku 220,66 m2, parcela 2755 1/4 podiel 180,75 m2 . Pozemky sú rovinaté, dobre dostupné.


 - ROZUMNÁ INVESTÍCIA

 Ak  hľadáte  alebo  predávate podobnú nehnuteľnosť v tejto lokalite, neváhajte ma  kontaktovať

 
V cene nehnuteľnosti je zahrnutý kompletný právny servis, vypracovanie zmluvy, poplatky spojené s prevodom vlastníckych práv, pomoc pri vybavení financií.

Vaša maklérka: Jana Harbistová

Kontakt: 0917401620

Email: jana.harbistova@megarealitka.sk

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Celková plocha:
401.4 m2
Inžinierske siete:
nie

Pozrieť na mape

Maklér

Podstatou mojej práce je neustále zdokonaľovanie a získavanie nových skúsenosti. Každé ráno sa teším na nový deň, spoznávam čarokrásne miesta, dedinky, lesy ale predovšetkým úžasných ľudí. Som vďačná za príležitosť pracovať s týmto tímom.

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti