Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Na predaj rodinný dom v obci Sedliská

Interné ID: P061TOHD
Ulica: Sedliská
Obec: Sedliská
Okres: Vranov nad Topľou
Kraj: Prešovský kraj
Druh: Domy
Typ: Predaj
Typ domu: Rodinný dom
Iné:
cena v RK na vyžiadanie

Virtuálna prehliadka

Popis nehnuteľnosti

MEGA realitná kancelária ponúka na predaj rodinný dom v obci Sedliská, okres Vranov nad Topľou.

 

Rodinný dom je postavený na rovinatom pozemku o rozlohe 2060m2, s rozmermi približne 87x24m. Tento veľký pozemok ponúka možnosť vystavať na pozemku ešte ďalší rodinný dom. Okrem rodinného domu sa na pozemku nachádza aj letná kuchyňa a drevená stodola, ktoré môžu slúžiť ako príjemné miesta na oddych či úložný priestor pre nástroje a záhradné potreby.  Dom je v pôvodnom stave, no poskytuje veľký potenciál pre svojho budúceho majiteľa. S rozlohou 210m2 poskytuje dostatok priestoru pre pohodlné bývanie.

Rodinný dom je napojený na všetky inžinierske siete, čo zabezpečuje pohodlné a moderné bývanie. Vykurovanie je zabezpečené prostredníctvom plynových gamatiek, čo zaručuje účinné a spoľahlivé vykurovanie v chladnejších mesiacoch. Okrem toho je na pozemku aj studňa, ktorá môže slúžiť na záhradné zalievanie či iné účely.

Ponúkaný rodinný dom a pozemok poskytujú možnosti pre pokojné a príjemné bývanie v malebnej obci Sedliská. V blízkosti sa nachádzajú prírodné krásy a možnosti na outdoorové aktivity. Obec disponuje základnou infraštruktúrou ako obchody, škola, a je dobre dostupná pomocou verejnej dopravy.

Nechajte sa očariť atmosférou a potenciálom tohto rodinného domu v obci Sedliská. Ak máte záujem alebo potrebujete ďalšie informácie, neváhajte nás kontaktovať. Tešíme sa na spoluprácu s vami!

Kontaktné údaje: Bc. Tomáš Harasim RSc.

Telefónne číslo: +421 915 186 745

Email: tomas@megarealitka.sk

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
pôvodný
Celková plocha:
210 m2
Úžitková plocha:
210 m2
Plocha pozemku:
2060 m2
Zastavaná plocha:
210 m2
Počet podlaží:
1
Počet izieb:
5
Kúpeľňa:
áno
Počet kúpeľní:
1
El. napätie:
230V
Parkovanie:
áno
Voda:
verejný vodovod
Inžinierske siete:
áno
Kanalizácia:
áno
Plyn:
áno
Materiál:
Zmiešané
Zateplený objekt:
nie
Terasa:
nie
Vykurovanie:
vlastné - plyn
Pivnica:
áno

Pozrieť na mape

Maklér

Slobodný život s prácou snov...

Tento sen sa mi začal napĺňať v roku 2015 a mal som 32 rokov. Pracoval som na TPP vo veľkej nadnárodnej spoločnosti so stálym príjmom a pracovným časom od – do.

Vtedy som si položil otázku, či toto je to ,čo chcem? Pracovať od vidím do nevidím, nemať čas na rodinu a na záľuby, a hlavne žiť stále pod stresom od výplaty k výplate.

Ďalšia otázka bola „do kedy chceš pracovať pre iných a plniť ich sny a nie vlastné?“ Odpoveď som mal hneď jasnú: „ kedy keď nie teraz“. Zobral som život do vlastných rúk a dal som výpoveď v práci  a  dobrodružstvo podnikania sa začalo.

Prvé roky práce realitného makléra boli pre mňa vspruha do života. Neustále stretnutia s novými klientmi ( niektorí sa časom stali kamarátmi), nové výzvy, ktoré som sa musel naučiť zvládať. Hlavne som sa naučil zvládať seba :-)

Neskôr prišli ďalšie výzvy, keď som zaúčal nových maklérov na pobočke kde som bol na začiatku len sám. Zo začiatku som mal obavy či zvládnem zaškoliť a dobre viesť maklérov. Avšak život ma naučil aj to. A neučil ma to len život, ale aj samotní makléri. Ktorým som dodnes vďačný, že mali so mnou trpezlivosť.

Toto dobrodružstvo pokračovalo ďalej, keď mi jedná pobočka bola pritesná a mal som ambíciu naučiť predávať nehnuteľnosti aj ľudí v okolitých mestách. Dotiahol som to na regionálneho riaditeľa pre celé východné Slovensko. Viedol som 9 pobočiek od Humenného až po Poprad.

Po týchto životných  a pracovných skúsenostiach  som v roku 2021 zobral na seba ešte väčšiu zodpovednosť a spolu s manželkou sme založili našu vlastnú realitnú kanceláriu. Túto budeme rozvíjať a starať sa o ňu ako o naše 4 dieťa.

Táto práca sa stala nielen mojím živobytím, ale hlavne koníčkom...

Mojím životným  mottom je výrok Milana Rastislava Štefánika „Pre ľudí pevného predsavzatia a vytrvalosti niet nemožnosti.“

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti