Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Na predaj investičné apartmány pri jazere Živiec - Lagúna Beskyd

Interné ID: P082TOH
Obec: Živiec
Okres: Živiec
Kraj: Sliezske vojvodstvo
Druh: Developerské projekty
Typ: Predaj
Typ projektu: Výstavba bytov
Cena v RK

Popis developerského projektu

MEGA realitná kancelária je certifikovaný partnerom KRAKOWIA ESTATE s.r.o a zároveň výhradným predajcom. 

Apartmánový komplex Laguna Beskidów je unikátnou investičnou príležitosťou, ktorá poteší nielen milovníkov rekreácie v blízkosti prírody, ale aj náročných investorov vyhľadávajúcich bezpečnosť a nadštandardné zhodnotenie do výšky až 12% p.a.

Správna lokalita a dostupnosť služieb, je vždy pri výbere investičnej nehnuteľnosti  hlavnou prioritou. Apartmánový komplex Laguna Beskidów je navrhnutý nielen ako bezpečná investícia, ale aj ako miesto, kam sa budete radi so svojou rodinou vracať na letnú aj zimnú dovolenku. Každá veková kategória tu presne uspokojí svoje celoročné dovolenkové očakávania.

Pokiaľ patríte medzi ten typ klientov, ktorí si radi po celodennom lyžovaní či najazdených kilometroch na bicykli radi zarelaxujú vo wellness, tak máme pre Vás dobrú správu. Každá budova v sebe ukrýva SPA miestnosť, v ktorej sa budete môcť tešiť na vyhrievanú relax zónu a saunu. Ďalej potom vo veľkej budove F budete môcť využívať vyhrievaný bazén s rozmermi 8 x 13 m, sauny a výrivky umiestnené na streche s dych vyrážajúcim výhľadom na jazero a hory. K dispozícii sú aj privátne wellness, ktoré si môžete za drobný poplatok prenajmú len pre seba. Celú relaxačnú stránku nášho projektu uzatvára masážne štúdio a bahenné kúpele.

Bc. Tomáš Harasim

mob.: 0915186745

email: tomas@megarealitka.sk

Sme licencovaný partner spoločnosti POLANDIA ESTATE s.r.o., ktorá je distribútorom exkluzívnych projektov v Poľsku.

Vlastnosti

Status:
aktívne

Pozrieť na mape

Maklér

Slobodný život s prácou snov...

Tento sen sa mi začal napĺňať v roku 2015 a mal som 32 rokov. Pracoval som na TPP vo veľkej nadnárodnej spoločnosti so stálym príjmom a pracovným časom od – do.

Vtedy som si položil otázku, či toto je to ,čo chcem? Pracovať od vidím do nevidím, nemať čas na rodinu a na záľuby, a hlavne žiť stále pod stresom od výplaty k výplate.

Ďalšia otázka bola „do kedy chceš pracovať pre iných a plniť ich sny a nie vlastné?“ Odpoveď som mal hneď jasnú: „ kedy keď nie teraz“. Zobral som život do vlastných rúk a dal som výpoveď v práci  a  dobrodružstvo podnikania sa začalo.

Prvé roky práce realitného makléra boli pre mňa vspruha do života. Neustále stretnutia s novými klientmi ( niektorí sa časom stali kamarátmi), nové výzvy, ktoré som sa musel naučiť zvládať. Hlavne som sa naučil zvládať seba :-)

Neskôr prišli ďalšie výzvy, keď som zaúčal nových maklérov na pobočke kde som bol na začiatku len sám. Zo začiatku som mal obavy či zvládnem zaškoliť a dobre viesť maklérov. Avšak život ma naučil aj to. A neučil ma to len život, ale aj samotní makléri. Ktorým som dodnes vďačný, že mali so mnou trpezlivosť.

Toto dobrodružstvo pokračovalo ďalej, keď mi jedná pobočka bola pritesná a mal som ambíciu naučiť predávať nehnuteľnosti aj ľudí v okolitých mestách. Dotiahol som to na regionálneho riaditeľa pre celé východné Slovensko. Viedol som 9 pobočiek od Humenného až po Poprad.

Po týchto životných  a pracovných skúsenostiach  som v roku 2021 zobral na seba ešte väčšiu zodpovednosť a spolu s manželkou sme založili našu vlastnú realitnú kanceláriu. Túto budeme rozvíjať a starať sa o ňu ako o naše 4 dieťa.

Táto práca sa stala nielen mojím živobytím, ale hlavne koníčkom...

Mojím životným  mottom je výrok Milana Rastislava Štefánika „Pre ľudí pevného predsavzatia a vytrvalosti niet nemožnosti.“

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti