spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info
 
PRENAJATÉ Exkluzívne na prenájom veľký 3 izbový byt v Humennom
80 m2 | 3-izbový byt | Humenné

Pavol Petriš, v. z. Petrišová: Celý proces prenájmu nášho bytu prebehol bez problémov, žiadne prieťahy, hodnotím na výbornú. S prácou p. Oráčovej som bola maximálne spokojná, som jej vďačná za srdečné správanie a ústretovosť. Veľmi rada odporúčim vašu realitnú kanceláriu aj iným.


Pavol Maury: Konkrétne s pani Ing. Ľubicou Oráčovou som nesmierne spokojný. Z môjho pohľadu patrí do skupiny maklérov, ktorí robia svoju prácu s ochotou, zodpovedným prístupom, príjemnou komunikáciou, ľudskosťou a hlavne s láskou. Je vidieť, že je to práca, ktorá ju baví. Samozrejme, že veľká vďaka patrí celému kolektívu realitnej kancelárie MEGA, veľmi príjemní a pohodoví ľudia.
PRENAJATÉ Exkluzívne na prenájom 2 izbový byt v Humennom
59 m2 | 2-izbový byt | Humenné

Daniela Vaľová: S prácou maklérky som bola veľmi spokojná, seriózny prístup, ústretovosť. Celý proces prenájmu bol na vysokej profesionálnej úrovni, pre mňa maximálne výhodný a pohodlný spôsob zabezpečenia vhodného nájomcu. Na základe vlastnej skúsenosti budem odporúčať spoluprácu s realitnou kanceláriou aj iným.


Matej Šnurik: Som veľmi spokojný, zabezpečenie prenájmu bytu bez zbytočných prieťahov, seriózny prístup, odporúčam využiť tento spôsob.
PRENAJATÝ Na prenájom pekný 1-izbový byt v Strážskom
31 m2 | 1-izbový byt | Strážske

Ing. Ján Litvák: Ochotný a profesionálny prístup pani maklérky. Boli mi poskytnuté profesionálne služby na úrovni, tzv. "na kľúč". Vašu realitnú kanceláriu budem odporúčať svojim známym a služby realitnej kancelárie MEGA využijem aj nabudúce.


Michal Mati: Som veľmi spokojný s prácou pani Oráčovej. Zabezpečenie prenájmu bytu prostredníctvom realitnej kancelárie považujem za bezpečný a najvhodnejší spôsob. Určite využijem služby RK aj v budúcnosti. Z mojej strany nemám čo vytknúť, celý proces prebehol rýchlo a bez problémov.
PREDANÉ Exkluzívne v ponuke rodinný dom v obci Papín
180 m2 | Rodinný dom | Papín

Anna Sadileková, Ján Jevič, Stanislav Jevič: Veľmi rýchly predaj, hneď po prvej obhliadke. Tento spôsob predaja nehnuteľnosti preferujeme, považujeme ho za najspoľahlivejší. Zo strany realitnej kancelárie MEGA bola odvedená kvalitná práca. Sme veľmi spokojní, vysoká úroveň komunikácie, flexibility a ústretovosti. Proces predaja nášho domu hodnotíme jednoznačne pozitívne.


Petra Škovránová, Marián Škovrán: Vyjadrujeme veľkú spokojnosť, všetko jasné a prehľadné. Veľmi milá pani maklérka, veľmi ústretová. Realitná kancelária na vysokej profesionálnej úrovni.
PRENAJATÉ - Exkluzívne na prenájom veľký 3 izbový byt v Humennom
76 m2 | 3-izbový byt | Humenné

Monika Gáborová: Veľmi ústretový prístup realitnej maklérky, proces prenájmu bez akýchkoľvek prieťahov, tento spôsob sprostredkovania nás odbremenil od starostí s hľadaním vhodného nájomcu. Najlepšia skúsenosť, akú som v poslednej dobe mala. Na základe toho, budem odporúčať spoluprácu s RK aj mojim známym.


Dominika Gnipová: Veľká spokojnosť s prácou maklérky, rýchle vybavenie, milí a ústretoví ľudia. Určite posuniem tieto pozitívne informácie ďalej.