Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Mgr. Miroslav Paulik

Mgr. Miroslav Paulik

Realitný maklér

  • Slovensky

Nájsť ľuďom tú správnu nehnuteľnosť je mojím poslaním už 15 rokov. Najskôr to bolo v rámci správy priemyselného parku a teraz je to v MEGA realitnej kancelárii. Pre zákazníkov sa snažím vždy robiť maximum, aby som sa im mohol kedykoľvek pozrieť  čestne do očí.

Úsmev a zodpovedná príprava je to, čo ma sprevádza celým pracovným životom. Mojou odmenou je poďakovanie spokojného zákazníka, ktoré ma vždy poteší.

Aj Vy môžete byť jedným z nich!

Kontaktujte ma

Certifikáty a ocenenia

Moje referencie

PREDANÉ - PREDAJ 3-izb. bytu po celk. rekonštrukcii v HE blízko centra
62 m2 | 3-izbový byt | Humenné

rod. FEĎOVÁ: S celým procesom predaja nášho bytu sme boli maximálne spokojní. Flexibilita makléra a jeho profesionálny prístup k predaju nám pomohla rýchlo predať byt, MEGA realitnú kanceláriu bude určite doporučovať našim známym


KUPUJÚCA: Ústretovosť, profesionalita a ochota. To sú hlavné body mojej spolupráce s MEGA realitnou kanceláriou a p. Paulikom ako maklérom, s ktorým celý obchod prebehol bez problémov. MEGA realitnú kanceláriu určite oslovím aj pri predaji môjho pôvodného bytu.