Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Vladimír Jevčák

Vladimír Jevčák

Realitný maklér

  • Slovensky
  • rusr

S radosťou vám predstavujem svoj nový smer v profesionálnom živote. Po viac, ako dvadsiatich rokoch skúseností v predaji nových motorových vozidiel som sa rozhodol pre fascinujúcu cestu v oblasti nehnuteľností. S hlbokým pochopením túžby po novom bývaní a s cieľom byť vašou spoľahlivou skratkou na tejto ceste som tu, aby som vám pomohol nájsť domov, ktorý vám poskytne pohodlie a bezpečie pre vaše šťastné chvíle.

Môj prístup je založený na dôraze k detailom, pozornosti k vašim individuálnym potrebám a oddanosti k poskytovaniu kvalitných služieb. Mojim cieľom je zabezpečiť, aby každý krok na tejto realitnej ceste bol príjemný a bezstarostný. Vaše priania a sny o novom domove sú pre mňa prioritou a ja som tu, aby som vám pomohol ich naplniť.

Pripravte sa na vzrušujúcu realitnú cestu so mnou. Vaša budúcnosť v novom domove začína práve tu a teraz! Spolu môžeme dosiahnuť váš sen o ideálnom bývaní.

Kontaktujte ma

Certifikáty a ocenenia

Moje referencie

PRENAJATÉ -  PONUKA PRENÁJMU 3 izbového BYTU v meste SNINA
66 m2 | 3-izbový byt | Snina


Nájomcovia: Veľmi rada by som poďakovala pánovi Jevčákovi, ktorý nám pomohol nájsť byt v Snine, kde sme šli do prenájmu. Každá jedna komunikácia s ním bola veľmi príjemná a stále nám odpovedal na všetky otázky, ktoré sme mali. Nikdy som ho nemusela naháňať a stále zavolal sám ak vedel niečo nové, alebo len nás chcel uistiť, že na tom pracuje a v akom štádiu sú veci. Takžiež aj po podpísaní zmluvy mi ešte zavolal, poďakoval a ubezpečil ma, že ak by niečo možem sa mu stále zavolať a poriešime čo treba. Takže ešte raz veľmi pekne ďakujeme za spoluprácu a nájdenie domova.
PREDANÝ - NA PREDAJ 3 izbový byt na ulici Okružná v meste Michalovce
75.3 m2 | 3-izbový byt | Michalovce

Z.Bilá: Chcem sa veľmi pekne poďakovať za spoluprácu s MEGA realitnou kanceláriou pri predaji bytu a garáže v Michalovciach. Práca pracovníkov realitnej kancelárie je profesionálna, dôkladná a seriózna. Komunikácia bola od začiatku, počas celého procesu predaja až po odovzdanie bytu na vysokej úrovni, príjemná, ľudská, ústretová a pružná. Veľmi si oceňujem prístup a prácu realitného makléra pána Vladimíra Jevčáka a pani Zuzany Harasimovej, ako aj ostatných pracovníkov realitnej kancelárie. Spolupráca s realitnou kanceláriou MEGA mi ušetrila veľa času a námahy a RK MEGA budem určite odporúčať pre ich vysokú profesionalitu a serióznosť.


V. Trembuľáková: Chcem sa MEGA realitnej kancelárii za všetko poďakovať, hlavne pánovi Vladimírovi Jevčákovi, s ktorým som mala tu česť osobne komunikovať čo sa týka bytov, má super vedomosti a diplomatické vyjadrovanie a správanie, dalo by sa ho počúvať nonstop. Držím palce celej firme. Ste super, buďte zdraví....