Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Ing. Dana Typčuk

Ing. Dana Typčuk

Realitná maklérka

  • Slovensky
Mojím hlavným cieľom je profesionálna práca s ľudským prístupom, tak aby som dokázala každému pomôcť pri kúpe či predaji nehnuteľnosti, pričom spokojnosť klienta je u mňa na prvom mieste.

Kontaktujte ma

Moje referencie

PREDANÝ EXKLUZÍVNE 3 izbový byt, ktorý ste hľadali
67 m2 | 3-izbový byt | Humenné

Palenčárová: S prístupom maklérky som bola veľmi spokojná, jej prístup bol profesionálny. Cely proces predaja cez realitnú kanceláriu MEGA vnímam ako odbremenenie od činnosti spojených s predajom bytu. MEGA realitnú kanceláriu určite odporúčam, a viem, že sa na nich obrátim aj v budúcnosti.


rod. Pirníkovych: S prácou maklérky sme boli maximálne spokojní. Celý predaj prebehol rýchlo a profesionálne. Môžme len odporúčať. Do budúcna sa na MEGA realitnú kanceláriu určite znova obrátime.
PREDANÉ Skvelá príležitosť - 1izbový byt v centre mesta Humenné
35 m2 | 1-izbový byt | Humenné

Henrich: Prístup maklérky bol profesionálny a ústretový, celkovo veľmi príjemné vystupovanie. V dnešnej dobe podvodníkov momentálne jediný spôsob ako bezproblémovo predať alebo kúpiť nehnuteľnosť je podľa môjho názoru využitie služieb realitnej kancelárie. MEGA realitnú kanceláriu jednoznačne odporúčam - rýchlosť , profesionalita a klientsky servis -celkovo predaj prebehol bez starosti.


Ján: S maklérkou p.Typčuk som bol na 100% spokojný, ako aj s celým procesom predaja. Sú to profesionáli. Jednoznačne odporúčam všetkým, ktorí zvažujú predaj, či kúpu nehnuteľnosti. Viem, že v prípade potreby sa na nich obrátim znovu.