Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 
Ing. Dana Typčuk

Ing. Dana Typčuk

Realitná maklérka

  • Slovensky
Mojím hlavným cieľom je profesionálna práca s ľudským prístupom, tak aby som dokázala každému pomôcť pri kúpe či predaji nehnuteľnosti, pričom spokojnosť klienta je u mňa na prvom mieste.

Kontaktujte ma

Moje referencie

PREDANÝ EXKLUZÍVNE 3 izbový byt, ktorý ste hľadali
67 m2 | 3-izbový byt | Humenné

Palenčárová: S prístupom maklérky som bola veľmi spokojná, jej prístup bol profesionálny. Cely proces predaja cez realitnú kanceláriu MEGA vnímam ako odbremenenie od činnosti spojených s predajom bytu. MEGA realitnú kanceláriu určite odporúčam, a viem, že sa na nich obrátim aj v budúcnosti.


rod. Pirníkovych: S prácou maklérky sme boli maximálne spokojní. Celý predaj prebehol rýchlo a profesionálne. Môžme len odporúčať. Do budúcna sa na MEGA realitnú kanceláriu určite znova obrátime.
PREDANÉ Skvelá príležitosť - 1izbový byt v centre mesta Humenné
35 m2 | 1-izbový byt | Humenné

Henrich: Prístup maklérky bol profesionálny a ústretový, celkovo veľmi príjemné vystupovanie. V dnešnej dobe podvodníkov momentálne jediný spôsob ako bezproblémovo predať alebo kúpiť nehnuteľnosť je podľa môjho názoru využitie služieb realitnej kancelárie. MEGA realitnú kanceláriu jednoznačne odporúčam - rýchlosť , profesionalita a klientsky servis -celkovo predaj prebehol bez starosti.


Ján: S maklérkou p.Typčuk som bol na 100% spokojný, ako aj s celým procesom predaja. Sú to profesionáli. Jednoznačne odporúčam všetkým, ktorí zvažujú predaj, či kúpu nehnuteľnosti. Viem, že v prípade potreby sa na nich obrátim znovu.
PREDANÉ - Veľký trojizbový byt kúsok od centra
3-izbový byt | Humenné


Róbert Hlodinok: S prácou maklérky Dany Typčuk som bol spokojný. Oceňujem profesionálny, ústretový a zodpovedný prístup. Je to moja prvá skúsenosť s týmto spôsobom kúpy nehnuteľnosti, momentálne pozitívna. MEGA realitná kancelária zabezpečila všetko potrebné. Jednoznačne ju budem odporúčať aj svojim známym. Myslím, že celý proces bol fér pre obe strany. Ako pre predávajúceho a mňa ako kupujúceho. Nenachádzam medzery v zlepšovaní servisu a prístupu k zákazníkovi. Neznamená to, že neexistujú.