Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Predaj pozemku v obci Jasenov s možnosťou výstavby RD

Interné ID: P051MIPP
Ulica: Jasenov
Obec: Jasenov
Okres: Humenné
Kraj: Prešovský kraj
Druh: Pozemky
Typ: Predaj
Typ pozemku: Pozemok pre rodinné domy
43 €/m2

Popis nehnuteľnosti

MEGA realitná kancelária Vám ponúka na PREDAJ rovinatý a slnečný pozemok v obci Jasenov okres Humenné pod prírodnou rezerváciou Humenský Sokol.

Výmera pozemku je 1126 m2 s rozmermi 6,7 m x 168 m.

Pozemok sa nachádza v zastaviteľnej rozvojovej lokalite DLHÉ. Na základe schváleného územného plánu obce Jasenov z roku 2016, je v tejto lokalita možná výstavba rodinných domov. Táto oblasť je vzdialená len cca 500 m od katastra mesta Humenné ( časť pod Sokolejom). 

So severnej strany pozemku je príjazdová cesta a z druhej strany cesty postavené rodinné domy s plnou infraštruktúrou.

Naviac investičný potenciál pre dalšiu stavbu RD aj  z juhovýchodnej strany pozemku.

V prípade záujmu Vám vieme sprostredkovať odkúpenie aj priľahlých pozemkov, aby vám vznikol plnohodnotný pozemok na výstavbu domu.

Obec Jasenov má základnú občiansku vybavenosť ( obchod, materská škola, farnosť, kultúrny dom, športoviská, pohostinstvo atd.) a výbornú dopravnú dostupnosť do mesta Humenné ( centrum mesta len 3 km,od pozemku). V blízkosti pozemku sa nachádza zastávka MHD. V okolí je nádherná príroda a dominanta obce Jasenovský hrad.

V cene nehnuteľnosti je zahrnutý aj kompletný právny servis, vypracovanie zmluvy, poplatky spojené s prevodom vlastníckych práv a vybavenia financií na kúpu nehnuteľnosti. 

V prípade Vášho záujmu o kúpu tohto pozemku ma prosím kontaktujte:

Mgr. Miroslav Paulik

0917 300 465

miroslav.paulik@megarealitka.sk

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné

Pozrieť na mape

Maklér

Nájsť ľuďom tú správnu nehnuteľnosť je mojím poslaním už 15 rokov. Najskôr to bolo v rámci správy priemyselného parku a teraz je to v MEGA realitnej kancelárii. Pre zákazníkov sa snažím vždy robiť maximum, aby som sa im mohol kedykoľvek pozrieť  čestne do očí.

Úsmev a zodpovedná príprava je to, čo ma sprevádza celým pracovným životom. Mojou odmenou je poďakovanie spokojného zákazníka, ktoré ma vždy poteší.

Aj Vy môžete byť jedným z nich!

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti