Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ STAVEBNÝ POZEMOK v obci Brestov

Interné ID: P067TOHP
Obec: Brestov
Okres: Humenné
Kraj: Prešovský kraj
Druh: Pozemky
Typ: Predaj
Typ pozemku: Pozemok pre rodinné domy
Iné:
50 560 €

Popis nehnuteľnosti

MEGA realitná kancelária ponúka VO VÝHRADNOM ZASTÚPENÍ KLIENTA  ( len 3 km od mesta Humenné ) stavebný pozemok v obci Brestov

VIDEOPREZENTÁCIA:

https://www.youtube.com/watch?v=pxsute0vnu8

Tento pozemok sa nachádza v malebnom prostredí obce Brestov, ktorá patrí pod okres Humenné.

Súčasne si užijete pokoj vidieka a zároveň budete mať blízko ku všetkým vymoženostiam, ktoré Humenné poskytuje.

Rozloha: 1160m2 (cca 17x70m) - Veľkorysá plocha vám umožní realizovať vaše nápady a predstavy o ideálnom domove. 

Prístup: K pozemku sa pohodlne dostanete po asfaltovej prístupovej ceste, čo zabezpečí pohodlný príchod bez ohľadu na ročné obdobie.

Rozloha pozemku: Dostatok priestoru pre dom, záhradu a prípadné ďalšie vybavenie podľa vašich predstáv.

Cena pozemku: 50560,-€

 

NAŠA CENA JE KONEČNÁ, BEZ AKÝCHKOĽVEK SKRYTÝCH POPLATKOV. V CENE SÚ UŽ ZAHRNUTÉ AJ KOMPLETNÝ PRÁVNY SERVIS, VYPRACOVANIE ZMLUVY, POPLATKY SPOJENÉ S PREVODOM VLASTNÍCKYCH PRÁV A AKTÍVNA POMOC PRI VYBAVOVANÍ ÚVERU.

 

Finančná pomoc: Radi Vám pomôžeme pri zabezpečení financií na váš nový domov.

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať. Som pripravený poskytnúť Vám všetky detaily a naplánovať obhliadku tejto skvelej nehnuteľnosti.

Kontakt:

Jevčák Vladimír
Váš realitný maklér
Tel.: 0908 973 537
Email: vladimir.jevcak@megarealitka.sk
WEB: www.megarealitka.sk/makler/47-vladimir-jevcak

 

Realitná kancelária MEGA® je tu pre Vás s tímom skúsených profesionálov, ktorí sa vyznajú v predaji a prenájme nehnuteľností. 🏡

Každý klient je pre nás dôležitý, a preto sa k Vám správame s osobným prístupom a pochopením. Dôslednosť, precíznosť a najmä zodpovednosť sú pre nás samozrejmosťou.

Náš tím je mladý a plný energie, pripravený Vám pomôcť pri kúpe alebo predaji nehnuteľností s profesionálnym prístupom a ľahkosťou.

V spolupráci s renomovanou advokátskou kanceláriou poskytujeme komplexný právny servis týkajúci sa prevodu vlastníckych práv k nehnuteľnostiam - od prípravy zmlúv až po elektronické podanie do katastra nehnuteľností.

Sme súčasťou Realitnej únie SR, čo znamená, že sme súčasťou skupiny profesionálov, ktorí sa špecializujú na realitné služby. 🤝

 

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Celková plocha:
1160 m2
Plocha pozemku:
1160 m2
Inžinierske siete:
áno
Kanalizácia:
Verejná kanalizácia
Plyn:
áno

Pozrieť na mape

Maklér

S radosťou vám predstavujem svoj nový smer v profesionálnom živote. Po viac, ako dvadsiatich rokoch skúseností v predaji nových motorových vozidiel som sa rozhodol pre fascinujúcu cestu v oblasti nehnuteľností. S hlbokým pochopením túžby po novom bývaní a s cieľom byť vašou spoľahlivou skratkou na tejto ceste som tu, aby som vám pomohol nájsť domov, ktorý vám poskytne pohodlie a bezpečie pre vaše šťastné chvíle.

Môj prístup je založený na dôraze k detailom, pozornosti k vašim individuálnym potrebám a oddanosti k poskytovaniu kvalitných služieb. Mojim cieľom je zabezpečiť, aby každý krok na tejto realitnej ceste bol príjemný a bezstarostný. Vaše priania a sny o novom domove sú pre mňa prioritou a ja som tu, aby som vám pomohol ich naplniť.

Pripravte sa na vzrušujúcu realitnú cestu so mnou. Vaša budúcnosť v novom domove začína práve tu a teraz! Spolu môžeme dosiahnuť váš sen o ideálnom bývaní.

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti