Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Exkluzívne na predaj stavebný pozemok v obci Brestov

Interné ID: P067TOHP
Obec: Brestov
Okres: Humenné
Kraj: Prešovský kraj
Druh: Pozemky
Typ: Predaj
Typ pozemku: Pozemky - pre rodinné domy
Iné:
38 900 €

Popis nehnuteľnosti

MEGA realitná kancelária ponúka na predaj stavbemý pozemok  v obci Brestov len pár kilometrov od mesta  Humenné.  

Tento pozemok sa nachádza v malebnom prostredí obce Brestov, ktorá patrí pod okres Humenné. Súčasne si užijete pokoj vidieka a zároveň budete mať blízko ku všetkým vymoženostiam, ktoré Humenné poskytuje.

Rozloha: 876m2 (cca 12,5x70m) - Veľkorysá plocha Vám umožní realizovať vaše nápady a predstavy o ideálnom domove. Fantázii sa medze nekladú!

Prístup: Na pozemok sa pohodlne dostanete po asfaltovej prístupovej ceste, čo zabezpečí pohodlný príchod bez ohľadu na ročné obdobie.

Rozloha pozemku: Dostatok priestoru pre dom, záhradu a prípadné ďalšie vybavenie podľa vašich predstáv.

Kompletný právny servis: V cene nehnuteľnosti je zahrnutý nielen pozemok, ale aj kompletný právny servis. Nemusíte sa obávať zložitostí s dokumentáciou či zmluvami.

Finančná pomoc: Radi Vám pomôžeme pri zabezpečení financií na váš nový domov.

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať. Bc. Tomáš Harasim je pripravený poskytnúť Vám všetky detaily a naplánovať obhliadku tejto skvelej nehnuteľnosti.

Kontakt:

Bc. Tomáš Harasim, RSc.

Mobil: 0915 186 745

Email: tomas@megarealitka.sk


V cene nehnuteľnosti je zahrnutý kompletný právny servis, vypracovanie zmluvy, poplatky spojené s prevodom vlastníckych práv a pomoc pri vybavení financií.

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Celková plocha:
876 m2
Inžinierske siete:
blízko
Kanalizácia:
Verejná kanalizácia

Pozrieť na mape

Maklér

Slobodný život s prácou snov...

Tento sen sa mi začal napĺňať v roku 2015 a mal som 32 rokov. Pracoval som na TPP vo veľkej nadnárodnej spoločnosti so stálym príjmom a pracovným časom od – do.

Vtedy som si položil otázku, či toto je to ,čo chcem? Pracovať od vidím do nevidím, nemať čas na rodinu a na záľuby, a hlavne žiť stále pod stresom od výplaty k výplate.

Ďalšia otázka bola „do kedy chceš pracovať pre iných a plniť ich sny a nie vlastné?“ Odpoveď som mal hneď jasnú: „ kedy keď nie teraz“. Zobral som život do vlastných rúk a dal som výpoveď v práci  a  dobrodružstvo podnikania sa začalo.

Prvé roky práce realitného makléra boli pre mňa vspruha do života. Neustále stretnutia s novými klientmi ( niektorí sa časom stali kamarátmi), nové výzvy, ktoré som sa musel naučiť zvládať. Hlavne som sa naučil zvládať seba :-)

Neskôr prišli ďalšie výzvy, keď som zaúčal nových maklérov na pobočke kde som bol na začiatku len sám. Zo začiatku som mal obavy či zvládnem zaškoliť a dobre viesť maklérov. Avšak život ma naučil aj to. A neučil ma to len život, ale aj samotní makléri. Ktorým som dodnes vďačný, že mali so mnou trpezlivosť.

Toto dobrodružstvo pokračovalo ďalej, keď mi jedná pobočka bola pritesná a mal som ambíciu naučiť predávať nehnuteľnosti aj ľudí v okolitých mestách. Dotiahol som to na regionálneho riaditeľa pre celé východné Slovensko. Viedol som 9 pobočiek od Humenného až po Poprad.

Po týchto životných  a pracovných skúsenostiach  som v roku 2021 zobral na seba ešte väčšiu zodpovednosť a spolu s manželkou sme založili našu vlastnú realitnú kanceláriu. Túto budeme rozvíjať a starať sa o ňu ako o naše 4 dieťa.

Táto práca sa stala nielen mojím živobytím, ale hlavne koníčkom...

Mojím životným  mottom je výrok Milana Rastislava Štefánika „Pre ľudí pevného predsavzatia a vytrvalosti niet nemožnosti.“

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti