
Exkluzívne na PREDAJ rodinný dom v Humennom
Predaj, Humenné
Interné ID: | P002ZUHD |
---|---|
Ulica: | Camino El Lance |
Obec: | Icod de Los Vinos |
Okres: | Tenerife |
Kraj: | ostrov Tenerife |
Druh: | Domy |
Typ: | Predaj |
Typ domu: | Rodinný dom |
Tenerife je najväčší ostrov Kanárskych ostrovov patriacich Španielsku, ktorý sa nachádza v Atlantickom oceáne pri pobreží Afriky. Tenerife je skutočne krásny ostrov s bohatou prírodou a fantastickým podnebím, čo robí z neho obľúbenú destináciu pre ľudí hľadajúcich relax a luxus.
MEGA realitná kancelária ponúka na predaj samostatný dom v pôvabnom mestečku Icod de Los Vinos!
Icod de Los Vinos je mestečko ležiace na severozápade ostrova a je asi 20 km vzdialené od turistického centra Puerto de la Cruz.
Bývanie v tejto štvrti je skutočným potešením, pretože sa tu každoročne konajú tri obľúbené festivaly, ktoré do tejto oblasti vlievajú pulzujúcu energiu a zmysel pre komunitu. Objavíte tiež dve z najlepších reštaurácií v regióne, vďaka čomu si budete môcť vychutnať vynikajúce kulinárske zážitky priamo pred vašimi dverami.
Pripravte sa na úžasnú krásu a priestrannosť tejto nehnuteľnosti, ktorá ponúka veľkorysú obytnú plochu 371 m2, doplnenú o 169 m2 nádherných terás a sviežu záhradu s rozlohou 200 m2. Tento dom má naozaj všetko!
Pozostáva z 3 veľkých spální, veľkej samostatnej kuchyne s veľkou úložnou kapacitou, 2 kúpeľní, 2 obývacích izieb, 2 terás, verandy, strešnej terasy, balkóna, krásneho výhľadu na more, garáže pre 3 autá a záhrady 200m2!!!
Lokalita:
- 3 minúty od centra Icod de Los Vinos,
- 5 minút od pláže San Marcos,
- 10 minút od Severnej nemocnice,
- 1 kilometer od diaľničného spojenia Santa Cruz alebo južnej časti ostrova,
- 15 minút od Garachica a jeho prírodných bazénov, pokojná oblasť.
Provízia pre realitnú kanceláriu nie je zahrnutá v cene nehnuteľnosti!
Mgr. Zuzana Harasimová
+421 903 305 583
Founder
Práca v našej realitnej kancelárii MEGA umožňuje každému z nás byť sám sebe pánom. A ten pocit slobody je fajn!
Pracujem s ľuďmi od roku 2007 a viem, že každé stretnutie ma posúva ďalej a učí novému.
Každý z nás je individuálna osobnosť, preto tak aj ku každému pristupujem.