Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Na predaj objekt pre šport a rekreáciu v meste Snina

Interné ID: P072TOHO
Ulica: Sládkovičová
Mestská časť: Brehy
Obec: Snina
Okres: Snina
Kraj: Prešovský kraj
Druh: Objekty
Typ: Predaj
Typ objektu: Športový objekt
Iné:
299 000 €

Popis nehnuteľnosti

ÚŽASNÁ PRÍLEŽITOSŤ NA PODNIKANIE V MESTE SNINA

Máte sen investovať do športu a rekreácie? MEGA realitná kancelária Vám prináša túto výnimočnú príležitosť! Ponúkame na predaj objekt určený pre šport a oddychové aktivity na Sládkovičovej ulici v meste Snina. Tento pôsobivý komplex na pozemku o rozlohe 908 m2 poskytuje všetko, čo potrebujete na rozvoj vášho podnikania v oblasti fitness, relaxu a športu.

Základné informácie o nehnuteľnosti:

Lokalita: Sládkovičova ulica, Snina - Táto lokalita je ideálna pre takýto komplex, ponúka prístup pre klientov z celého mesta a okolia.

Rozloha pozemku: 908 m2 - Dostatok priestoru pre rôzne športové a relaxačné aktivity.

Popis objektu: Jednopodlažná budova v mierne svahovitom teréne ponúka široké možnosti pre rôzne druhy služieb a aktivít.

Vybavenie objektu:

Oddychové centrum: Priestor na oddychové centrum obsahuje šatne s hygienickým zázemím pre návštevníkov, posilovňu so skladom pre náradie, a bar na konzumáciu fitnes nápojov.

Relaxačná zóna: Relaxačná zóna zahŕňa veľkú vírivku a saunu so sprchami.

Squashové ihrisko: K dispozícii je squashové ihrisko s predpriestorom, ktorý môže slúžiť aj pre prípadných divákov.

Tenisové ihrisko: Nižšia plochá strecha nad squashovým ihriskom slúži ako tenisové ihrisko s umelou trávou, ktoré je oplotené.

Kvalitné konštrukcie: Budova je murovaná z keramického muriva hrúbky 300 mm, čo zabezpečuje trvanlivosť.

Inžinierske siete: Objekt je napojený na všetky potrebné inžinierske siete.

Okná: Kvalitné plastové okná zabezpečujú optimálne izolácie a energetickú efektívnosť.

Doplňujúce informácie:

Právny servis: V cene nehnuteľnosti je zahrnutý kompletný právny servis, vrátane vypracovania zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.

Hypotekárny úver: Naša kancelária Vám pomôže s vybavením hypotekárneho úveru, ak budete potrebovať finančnú podporu.

Tento komplex je výbornou investíciou pre tých, ktorí chcú rozvíjať podnikanie v oblasti fitness a rekreácie. Nezmeškajte túto výnimočnú príležitosť! Pre viac informácií alebo na obhliadku nás neváhajte kontaktovať.

Kontakt:

Meno: Bc. Tomáš Harasim RSc. Mobil: 0915 186 745 Email: tomas@megarealitka.sk

Nechajte sa inšpirovať touto jedinečnou príležitosťou na podnikanie v meste Snina. MEGA realitná kancelária Vám stojí pri každom kroku na ceste k úspechu.

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
korporácia
Úžitková plocha:
266 m2
Zastavaná plocha:
266 m2
Stav:
úplne prerobený
Typ budovy:
tehla
Typ výbavy:
kompletne vybavený
Verejné parkovanie:
áno
Sklad:
áno
Rok výstavby:
2011
Rok kolaudácie:
2011
Počet poschodí od prízemia vyššie:
1
Celková plocha:
908 m2
Počet vonkajších parkovacích miest:
6
Inžinierske siete:
áno
Voda:
áno
Elektrika:
áno
Kanalizácia:
áno
Voda - na pozemku:
áno
Elektrika - na pozemku:
áno
Kanalizácia - na pozemku - kanalizácia:
áno
Vykurovanie - centrálne:
áno

Pozrieť na mape

Maklér

Slobodný život s prácou snov...

Tento sen sa mi začal napĺňať v roku 2015 a mal som 32 rokov. Pracoval som na TPP vo veľkej nadnárodnej spoločnosti so stálym príjmom a pracovným časom od – do.

Vtedy som si položil otázku, či toto je to ,čo chcem? Pracovať od vidím do nevidím, nemať čas na rodinu a na záľuby, a hlavne žiť stále pod stresom od výplaty k výplate.

Ďalšia otázka bola „do kedy chceš pracovať pre iných a plniť ich sny a nie vlastné?“ Odpoveď som mal hneď jasnú: „ kedy keď nie teraz“. Zobral som život do vlastných rúk a dal som výpoveď v práci  a  dobrodružstvo podnikania sa začalo.

Prvé roky práce realitného makléra boli pre mňa vspruha do života. Neustále stretnutia s novými klientmi ( niektorí sa časom stali kamarátmi), nové výzvy, ktoré som sa musel naučiť zvládať. Hlavne som sa naučil zvládať seba :-)

Neskôr prišli ďalšie výzvy, keď som zaúčal nových maklérov na pobočke kde som bol na začiatku len sám. Zo začiatku som mal obavy či zvládnem zaškoliť a dobre viesť maklérov. Avšak život ma naučil aj to. A neučil ma to len život, ale aj samotní makléri. Ktorým som dodnes vďačný, že mali so mnou trpezlivosť.

Toto dobrodružstvo pokračovalo ďalej, keď mi jedná pobočka bola pritesná a mal som ambíciu naučiť predávať nehnuteľnosti aj ľudí v okolitých mestách. Dotiahol som to na regionálneho riaditeľa pre celé východné Slovensko. Viedol som 9 pobočiek od Humenného až po Poprad.

Po týchto životných  a pracovných skúsenostiach  som v roku 2021 zobral na seba ešte väčšiu zodpovednosť a spolu s manželkou sme založili našu vlastnú realitnú kanceláriu. Túto budeme rozvíjať a starať sa o ňu ako o naše 4 dieťa.

Táto práca sa stala nielen mojím živobytím, ale hlavne koníčkom...

Mojím životným  mottom je výrok Milana Rastislava Štefánika „Pre ľudí pevného predsavzatia a vytrvalosti niet nemožnosti.“

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti