Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ: 3.podlažný dom v meste Snina

Interné ID: P009VLJD
Ulica: Gagarinova
Obec: Snina
Okres: Snina
Kraj: Prešovský kraj
Druh: Domy
Typ: Predaj
Typ domu: Rodinný dom
Iné:
165 000 €

Virtuálna prehliadka

Popis nehnuteľnosti

MEGA Realitná kancelária má pre vás pripravený vo výhradnom zastúpení klienta trojpodlažný dom na Gagarinovej ulici v meste Snina. Tento dom sa nachádza v tichej časti mesta, len kúsok od lesa, ponúkajúc tak ideálnu kombináciu pokojného prostredia a výhod mestskej blízkosti. Dom je vzhľadom na lokalizáciu vhodný k prestavbe, ako obytný dom s bytovými jednotkami, alebo domou sociálnych služieb. Fantázii sa medze nekladú.

3D Obhliadka nehnuteľnosti: 

https://my.matterport.com/show/?m=aF2dPtthDEv

Parametre nehnuteľnosti:

 • Lokalita: Gagarinova ulica, Snina
 • Rozloha pozemku: 683 m² (16 m šírka x 43 m dĺžka)
 • Počet garáží: 2 (jedna samostatne stojaca s montážnou jamou a skladovým priestorom, druhá primurovaná k domu s umiestnenou zimnou záhradou na streche)
 • Stav: V pôvodnom stave, vhodný na rekonštrukciu

Vybavenie a vlastnosti:

 • Prízemie: Spálňa (20 m²), Kuchyňa (21,5 m²), Sklad1 (4,2 m²), Sklad2 (5,6 m²), Kúpeľňa (5,7 m²), Poľovnícka miestnosť s kozubom (19 m²), Špajza (8,5 m²), Kotolňa (10,5 m²)
 •  
 • Prvé podlažie: Detská izba (10,5 m²), Hosťovská izba (10,5 m²), Ďalšia spálňa (12,25 m²), Ďalšia špajza (4,4 m²), Ďalšia kúpeľňa (4,8 m²), Veľká spoločenská miestnosť (40 m²) s balkónom, Zimná záhrada (20,8 m²)
 •  
 • Druhé podlažie: Ďalšia detská izba (10,5 m²), Ďalšia kuchyňa (10,23 m²), Ďalšia hosťovská izba (12,6 m²), Ďalšia špajza (4,4 m²), Ďalšia kúpeľňa (4,8 m²), Obývacia izba (21,1 m²) s balkónom, Ďalšia veľká spálňa (21,5 m²)
 •  
 • Dom má vymenený plynový kotol a plynový bojler na ohrev vody (v roku 2021)
 • Prvé a druhé podlažie sú tehlové, tretie podlažie má kvádrové obvodové múry
 • Vhodný k prestavbe na obytný dom s bytovými jednotkami alebo dom sociálnych služieb... .

Cena a kontaktné informácie:

 • Cena: 165000,-€

Pre viac informácií a na zorganizovanie prehliadky nehnuteľnosti ma prosím kontaktujte na nižšie uvedených kontaktoch:

Jevčák Vladimír
Váš realitný maklér
Tel.: 0908 973 537
Email: vladimir.jevcak@megarealitka.sk
WEB: www.megarealitka.sk/makler/47-vladimir-jevcak

Toto je jedinečná príležitosť získať trojpodlažný dom s veľkým potenciálom.

Realitná kancelária MEGA® je tu pre Vás s tímom skúsených profesionálov, ktorí sa vyznajú v predaji a prenájme nehnuteľností. 🏡

Každý klient je pre nás dôležitý, a preto sa k Vám správame s osobným prístupom a pochopením. Dôslednosť, precíznosť a najmä zodpovednosť sú pre nás samozrejmosťou.

Náš tím je mladý a plný energie, pripravený Vám pomôcť pri kúpe alebo predaji nehnuteľností s profesionálnym prístupom a ľahkosťou.

V spolupráci s renomovanou advokátskou kanceláriou poskytujeme komplexný právny servis týkajúci sa prevodu vlastníckych práv k nehnuteľnostiam - od prípravy zmlúv až po elektronické podanie do katastra nehnuteľností.

Sme súčasťou Realitnej únie SR, čo znamená, že sme súčasťou skupiny profesionálov, ktorí sa špecializujú na realitné služby. 🤝

 

Vlastnosti

Status:
aktívne
Plocha pozemku:
683 m2
Typ zeme:
rovina
Šírka pozemku:
16m m
Dĺžka pozemku:
43m m
Stav:
pôvodný stav
Balkón:
áno
Garáž:
áno
Pivnica:
áno
Verejné parkovanie:
áno
Špajza:
áno
Sklad:
áno
Dielňa:
áno
Celková plocha:
392 m2
Počet balkónov:
3
Počet garáží:
2
Počet pivníc:
3
Počet vonkajších parkovacích miest:
2
Inžinierske siete:
áno
Voda:
áno
Elektrika:
áno
Plyn:
áno
Kanalizácia:
áno
Vykurovanie - centrálne:
áno
Telefón:
áno
Internet:
áno
Káblová TV:
áno
Optická sieť:
áno

Pozrieť na mape

Maklér

S radosťou vám predstavujem svoj nový smer v profesionálnom živote. Po viac, ako dvadsiatich rokoch skúseností v predaji nových motorových vozidiel som sa rozhodol pre fascinujúcu cestu v oblasti nehnuteľností. S hlbokým pochopením túžby po novom bývaní a s cieľom byť vašou spoľahlivou skratkou na tejto ceste som tu, aby som vám pomohol nájsť domov, ktorý vám poskytne pohodlie a bezpečie pre vaše šťastné chvíle.

Môj prístup je založený na dôraze k detailom, pozornosti k vašim individuálnym potrebám a oddanosti k poskytovaniu kvalitných služieb. Mojim cieľom je zabezpečiť, aby každý krok na tejto realitnej ceste bol príjemný a bezstarostný. Vaše priania a sny o novom domove sú pre mňa prioritou a ja som tu, aby som vám pomohol ich naplniť.

Pripravte sa na vzrušujúcu realitnú cestu so mnou. Vaša budúcnosť v novom domove začína práve tu a teraz! Spolu môžeme dosiahnuť váš sen o ideálnom bývaní.

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti